logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

5. 5. - Inne


Sim Art Studio

Jest to jedyny w swoim rodzaju program do robienia obrazów do gry The Sims. Obrazy w tym programie robi się niesamowicie prosto - za pomocą prostego kreatora. Ten program to niewątpliwie perełka i powinien się znaleźć w wyposażeniu, każdego fana The Sims.

Chcesz wiedzieć więcej?
Programy / Sim Art Studio
Home Crafter

Ten program to niezbędne narzędzie dla projektantów. Jeżeli chcesz dostosować swój dom do swoich potrzeb użyj Home Craftera. Zaprojektuj swoje mieszkanko krok po kroku tworząc do niego podłogi i tapety.

Chcesz wiedzieć więcej?
Programy / Home Crafter
Sim Edit

To praktyczny malutki edytor do The Sims v. 1. Jak go używać? Po prosty należy włożyć plik wykonywalny edytora do katalogu z grą The Sims, uruchomić go, wpisać imię Sima i możemy edytować np. jego umiejętności.

Sims font

Czcionka z gry The Sims. Czcionka ta świetnie nadaje się do pisania wszelkich nagłówków, napisów tytułowych i innych podobnych. Sposób instalacji - plik czcionki należy włożyć do: C:\WINDOWS\FONTS.


 
Skóra do WinAmp'a #1

The Sims tu, no i tam też... Wierni fani swojej ulubionej gry zrobili 'skórki' do Windows'owskiego odtwarzacza muzyki w formacie MP3. WinAmp bo o nim właśnie mowa doczekał się wielu fajnych okryć, ale nie wiele skór stworzono o tematyce The Sims.


 
Skóra do WinAmp'a #2

opis jest wyżej


 
Skóra do WinAmp'a #3

opis jest wyżej


 
Skóra do WinAmp'a #4

opis jest wyżej


(419 MB)
Singles - big demo

Gra Singles jest na pewno, choć odrobinę podobna do gry The Sims. Jej producenci oferują olbrzymie demo tej gry do pobrania. Daje Wam łącze bezpośrednio do pliku dema. Po ściągnięci należy zainstalować i grać :).


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl