logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

5. 3. - Podłogi


Uwaga:
aby pliki które można ściągnąć poniżej działały prawidłowo należy je rozpakować do poniższego katalogu:
C:\Program Files\Maxis\The Sims\GameData\Floors

Podłoga "Ni-ci"

Nasza klasyczna podłoga jest w stanie postarzyć nawet najnowsze wnętrze. Przy jej pomocy zbudujecie każde klasyczne wnętrze utrzymane w staroświeckim klimacie.

Kafelki "Niby pył" #1

Nasze kafelki stworzyliśmy w dwóch odcieniach po to, aby każdy z Was miał możliwość dopasowania ich do reszty wystroju pomieszczenia. Nasze kafle, co by nie mówić - świetnie nadają się do kuchni!

Kafelki "Niby pył" #2

opis jest wyżej

Kafelki "Kolorowe kółeczka" #01

Prowadzisz nowoczesny dom? Te kafelki są dla Ciebie? Te pastelowe kolorki zapewnią niezapomniane przeżycie dla Twoich oczu! Świetnie wyglądają na patio, w kuchni, czy w przedpokoju.

Kafelki "Kolorowe kółeczka" #02

opis jest wyżej

Kafelki "Kolorowe kółeczka" #03

opis jest wyżej

Wykładzina "Ognista czerwień"

Ten kolor jest zaiste jak ogień, jednak jest miły dla twoich oczy - a to najważniejsze.

Drewno tradycyjne

Nasze drewno nada charakteru każdemu pomieszczeniu. Jeżeli jesteś znudzony tymi stereotypowymi pokryciami podług zainwestuj w tradycyjną drewnianą podłogę - to inwestycja na lata.

Drewno tradycyjne

opis jest wyżej

Drewno tradycyjne

opis jest wyżej

Podłoga "Różowy Fix"

Podłoga Rożowy Fix pięknie wygląda, bez względu na to, gdzie została użyta. Ten niebiański różowy odcień pomoże Twojemu Simowi się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach...

Podłoga "Retro" #01

Podłogi z serii retro to powrót strych czasów, gdy królowały ciemne odcienie. Domy stylowe - to domy dobre, a z Retro wybudujesz stylowy dom. WYBIERZ RETRO!

Podłoga "Retro" #02

opis jest wyżej

Podłoga "Retro" #03

opis jest wyżej

Deski parkietowe

Nasze deski świetnie komponują się z każdym elementem wystroju. Dlaczego warto w nie zainwestować? Deski parkietowe to inwestycja na lata! Dzięki temu, że mamy dobrych dostawców surowców oferujemy nasze produkty w atrakcyjnych cenach!

Kafelki "Jasny błysk"

Biały i czarny niby szablonowe zestawienie kontrastowych kolorów, a jednak... W tych kafelkach jest coś niepowtarzalnego! Co takiego? Otóż żadne kafelki nie błyszczą tak jak nasz produkt! Bez względu, czy to w dzień, czy w nocy nasze kafle zawsze pięknie błyszczą na twojej podłodze!

Kafle z domieszką granitu

Nasze kafelki w pięćdziesięciu procentach zrobione z naturalnego granitu świetnie nadają się na balkon, lub patio, nadadzą też charakter każdej kuchni! Kuchnia z charakterem to kuchnia wytworna, a granit świetnie pomaga budować wytworne wnętrza!


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl