logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

5. 2. - Tapety #1


Uwaga:
aby pliki które można ściągnąć poniżej działały prawidłowo należy je rozpakować do poniższego katalogu:
C:\Program Files\Maxis\The Sims\GameData\Walls

Tapeta "Ander" # pattern: blue

Zestaw ekskluzywnych tapet Ander ma w sobie to coś, co przyciąga najbardziej wymagających klientów. Nic dziwnego - ostatecznie te tapety są zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających. Wybierz swój odcień i wytapetuj jakąś powierzchnię. Niezależnie od tego jaka to będzie powieżchnia, tapeta Ander będzie wyglądała świetnie!

Tapeta "Ander" # pattern: brown

opis jest wyżej

Tapeta "Ander" # pattern: green

opis jest wyżej

Tapeta "Ander" # pattern: yellow

opis jest wyżej

Panel Polipan # green

Seria Polipan to okazałe panele w różnych odcieniach. Wykonane są one z tworzyw sztucznych pierwszej jakości. Panele Polipan nie są stereotypowymi panelami. Doskonale komponują się one z otoczeniem, bez względu na sytuację i okoliczności, w jakich są wykorzystywane. Produkt polski.

Panel Polipan # pink

opis jest wyżej

Panel Polipan # yellow

opis jest wyżej

Okładzin ścienna "Fala"

Nasza okładzina to nic innego jak normalna niebieska tapeta, tyle, że kunsztownie kładziona. Bez względu na rodzaj wnętrza "Fala" zawsze doda rozmachu i polotu.

Tapeta SunWall

Nasz tapeta zainspirowana jest zachodem słońca widzianym z rozhuśtanego okrętu. Zastosowanie jej w jasnym pomieszczeniu da ciekawy efekt. Miło jest patrzeć na świeże, pastelowe kolorki.

Tapeta "Chmurka"

Czułeś się kiedyś jak byś był wewnątrz chmury? Oj, chyba nie... Ja, także, ale z całą pewnością to niezapomniane przeżycie. Twoje, Simy co dzień mogą bujać w obłokach. Wystarczy, że kupisz swoich Simom tapetę chmurka i wytapetujesz ją pokój, w którym Simowie odpoczywają. Proste?


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl