logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

5. 2. - Tapety #2


Tapeta "Starlight"

"Starlight" to niebiański produkt jego piękny odcień pozwoli Ci, się zrelaksować i odprężyć. Słowem: jest, na co popatrzeć.

Tapeta Bąbel

Tapeta "Bąbel" trafia w najbardziej wyrafinowane gusta. Tak jest. Jeżeli najbardziej cenisz sobie jakość wybierz naszą tapetę. Piękny bąbelkowy wzorek pozwoli się odprężyć nawet najbardziej spiętym Simom.

Tapeta "Czester"

"Czester" to tapeta, która nada charakter, bezwzględnie każdemu pokoikowi dziecinnemu jej barwy i faktura to przełom w dziedzinie tapeciarstwa.

Tapeta "Kap, kap"

Ta świetna tapeta w ciepłym błękitnym odcieniu nada charakter każdemu wnętrzu. Ładnie prezentuje się z podłogą w kontrastowym odcieniu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wkomponować ją np. do niebieskiej wykładziny.

Bambus

Tęsknisz za tymi dniami, które spędziłeś w domu na drzewie? Mamy coś dla Ciebie - całkowicie ekologiczne bambusowe pokryciowe ściany. Po co wydawać majątek na inne tapety? Zbuduj sobie solidny dom z bambusa! Bambusowe pokrycie ścienne świetnie nadaje się do budowy basenu krytego, lub ogrodowego pokoiku. Zresztą: granice wyznacza tylko Twoja kreatywność!

Belki

"Belki" to atmosfera, a atmosfera jest pożądana. Belki to element, który pasuje do wnętrz stylowych.

Klasyczne drewno

Simy miłujące naturę miłują też drewno. To pokrycie ścienne omal w całości wykonane jest z drewna. Nawet NAJBARDZIEJ wybredni Simowie powinni poczuć się zadowoleni. Czyż nie?

Panel "Drewnofil"

Drewnofil jest doskonałą imitacją drewna. Nada charakter każdemu salonowi, świetnie prezentuje się przy kominku. Jeżeli domeną Twojego domu jest nowoczesność Drewnofil jest produktem dla ciebie w 95% wykonany jest z mieszaniny tworzyw sztucznych. Pozostałe 5% stanowi drewno nadające ten piękny szlachetny wygląd. Produkt ekologiczny.

Marmur

Cenisz sobie piękno? Tak? My też! Dlatego do twych rąk dajemy marmur. Nie każdy może sobie na niego pozwolić, ale my dajemy Ci okazję wykończenia swojego domku w ten właśnie sposób.

Tapeta "W-te"

Tapeta W-te jest świetną propozycją dla każdego kto chce stworzyć atmosferę miłego i przytulnego wnętrza. Buduj atmosferę, buduj z W-te.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl