logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

5. 2. - Tapety #4


Niebieski panel

Nasz niebieski panel to element gdy ozdabiasz swój dom tylko elementami przedniej jakości. Niebieski panel - jakość na którą Cię stać!

Tapeta "Pływak"

Pierwotnym zastosowaniem naszej tapety miało być wykorzystanie jej w pokojach dziecięcych, ale okazało się, że równie dobrze wygląda w pokojach kąpielowych... Granice wyznacza tylko twoja kreatywność!

Tapeta "Violet-day"

Nasza tapet trzyma się sztywno zasad wyznaczonych przez konsumentów! My staramy się do stosować do Waszych potrzeb. W naszym przypadku jakość nie jest tylko hasłem reklamowym, naszą tapetę trzeba mieć!

Tapeta "Green-day"

opis jest wyżej

Panele "Złoton"

Co to Panele Złoton? To piękno w najlepszym wydaniu. Barwa paneli jest, jak sama nazwa wskazuje złocista. Świetnie komponują się z różnorakimi elementami wystroju od kontrastowych po te w podobnych barwach. Wybierz jakość - wybierz nasze panele!

Pokrycie "Brzosceg"

Ciepłe kolory naszego pokrycia ściennego pozwolą Tobie zbudować naprawdę przytulne wnętrze. Bez względu na to czy ma być użyte w dużym oficjalnym salonie, czy w małym pokoju dziecinnym nasze pokrycie spełni swoją rolę!

Tapeta "Manupaper"

Ta tapeta wygląda jakby została wykonana ręcznie w manufakturze. Pokrycie te nadaje się do domku w stylu wiejskim jak i do nowoczesnej rezydencji!

Tapeta "Oprószona"

Nasza tapeta z delikatnym, subtelnym wzorem świetnie nadaje się do każdego pomieszczenie, zarówno do kuchni jak i pokoju dziennego.

Tapeta "Geometric"

Tapeta Geometric bazuje na prostych wzorach geometrycznych. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii jest odporna na zachlapania i wszelkie zabrudzenie. Gdy budujesz nowoczesny dom w stylu "MODERN" tapeta ta doda Twojemu projektowi... piękna i prostoty.

Tapeta "Hot Pink"

Ten gorący odcień koloru różowego pomoże Tobie zbliżyć się do ukochanej osoby... - przynajmniej takie jest nasze zamierzenie. Gdy gorący róż zacznie działać na zakochanych swoją mocą, to... efekty mogą być różne. Zachęcam do tapetowania pokoi dziennych.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl