logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

5. 1. - Download


Grę The Sims można poszerzać także o pojedyncze dodatki. Jak to pojedyncze? Otóż to - do gry możemy dołączyć np. ścianę, podłogę, dach, lub jakiś przedmiot, który nam się podoba. Zapraszam do przeglądania naszego działu Download i pobierania plików! Myślę, że każdy z Was znajdzie w nim coś dla siebie.

Spis zawartości działu:

5. 2. - Tapety

Biblioteka pokryć ścian w The Sims jest ... jakby to powiedzieć. No dobrze. Oryginalne tapety z The Sims - zarówno z wersji podstawowej jak i z dodatków są - dobre. My jednak proponujemy Wam nieco urozmaicenia... Te tapety na pewno ładnie będą prezentować się w Waszych willach.

zobacz więcej>>>

5. 3. - Podłogi

Czujesz, że Twoje Simy nie dość mocno stąpają po ziemi? Może chcesz dopasować podłogę do tapety w dużym pokoju? Jeżeli nie starcza Ci biblioteka podług z Twojej wersji Simsów, lub czujesz jakiś niedosyt.

zobacz więcej>>>

5. 4. - Dachy

Myślisz, że Twój dom jest mało widoczny z lotu ptaka? Bardzo możliwe! Czas to zmienić. Pamiętaj! W The Sims zmiana dachu nic nie kosztuje, a efekty są wymierne. Standardowo dostępne w Sims dachy są mało atrakcyjne. Jeżeli dom ma być atrakcyjny to w całości - od fundamentów po sam dach.

zobacz więcej>>>

5. 5. - Inne

Ciekawe przedmioty, programy i inne gadżety. Jesteś głodny atrakcji? Zapraszamy!

zobacz więcej>>>
Co ty o tym myślisz?

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl