logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

7. 3. - SM: Sim Golf


piłeczka

Wykonawcy:
Maxis - Will Wright;
Firaxis - Sid Meirier;

7. 3. 1. - Jest alternatywna

Słyszeliście o grze Sim Golf? Ta gra to niesamowita mieszanka kilku stylów. Już na wstępie dowiadujemy się, że gra jest nieszablonowa i alternatywna, dobrze to o niej świadczy. SG to mieszanka omalże wybuchowa. Tak, ale jako ta mieszanka sprawuje się wręcz wyśmienicie. Golf to jak wiadomo szlachetny sport. Nie od dziś wiadomo, że na tej dyscyplinie można nie mało zarobić.

pole golfowe

7. 3. 2. - Sedno sprawy

To była dygresja, teraz do sedna. Nasze zadanie w grze SG jest bardzo ciekawe, choć niejako oczywiste: musimy zaprojektować i wybudować pole golfowe. Dzięki tej grze z małego 'przedsiębiorcy' przekształcimy się w światowego potentata golfowego. Zanim staniemy się światowym magnatem golfa, będziemy musieli robić wszystko by ściągnąć na nasz przybytek golfiarzy, którzy zasilą naszą firmową skarbonkę. Pieniądze, które uda się nam zarobić należy rozsądnie rozdysponować: możesz zainwestować je równie dobrze w sklep ze sprzętem, bar, lub ławkę. Nie zapominaj, że ukształtowanie terenu przeznaczonego na grę, też zależy od Ciebie. W grze SG dysponujemy ograniczonym budżetem, którym musimy gospodarować tak, aby starczało nam na bieżące potrzeby. Charakterystycznym elementem rozgrywki są simowie, każdy sim ma odmienne upodobania i charakter. Naszym zadaniem jest trafienie w gusta wszystkich sim-jednostek.

pole golfowe

7. 3. 3. - Prestiż

Na terenie twojego ośrodka sportowego mogą odbywać się turnieje m.in. to od ich liczności zależy prestiż twojego klubu. Prestiż - zdobędziesz go z czasem, im dłużej Twój klub funkcjonuje tym większy posiada szacunek w oczach graczy.

7. 3. 4. - Szpieg?

Kolejną zaletą gry jest możliwość obserwowania ruchów jednego z graczy, jest on dla Ciebie czymś podobnym do szpiega. Temat golfa w grach jest rzadko poruszany; gra SM Sim Golf, jest warta swej ceny.

ocena w skali szkolej: celujący
Co ty o tym myślisz?

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl