logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

7. 1. - Singles


7. 1. 1. - Precz z monopolem?

Maxis to firma z klasą. To właśnie dzięki swojemu ostatniemu przebojowi, czyli grze The Sims wszyscy, a na pewno większość społeczności graczy wyrobiła w sobie takie zdanie. Czy na pewno? Maxis bez wątpienia ma miejsce na stałe w pamięci milionów graczy. Gdyby na to spojrzeć z innej strony to Maxis nie ma na rynku konkurencji. Błąd! Gra Singles, bo o niej mowa może śmiało być produktem alternatywnym do gry Maxis'a. Singles to gra której sam tylko tytuł wywołuje skojarzenia z TS. Nie jest to jednak klon gry TS, a po prostu gra o podobnej tematyce. "Nikt nie udzielił dla firmy EA games bezterminowego monopolu na symulacje życia".

7. 1. 2. - Jest alternatywa

Singles'y to gra dla tych którzy lubią zabawę w wirtualną miłość. Istota rozgrywki gry Singles to wzajemne stosunki dwóch postaci tzn. Singli. Każdy Singl ma swój charakter to od nas zależy w jakie cechy zaopatrzona będzie nasza postać. Człowieczek którym to będziemy sterować jest prezentowany z wieloma detalami; według producenta ma on 36 wyrazów twarzy - trzeba przyznać, że nie jest to MAŁO.

7. 1. 3. - Akcja i dalej jazda do roboty

Akcja gry firmy Eidos rozgrywa się w jednym z miast naszego globu. W Singles'ach nikt nie zabroni zrobić Ci kariery.

7. 1. 4. - Wcale nie gorzej

Czas The Sims upływa w wyimaginowanym miasteczku Sim City, ale mimo to jest przyjemnie. Dlaczego? My w The Sims może zbudować nasze miasteczko od podstaw. Mieszkańcy Sim Miasta to także nasze wytwory. W obu grach budowa domu to twoje zadanie i uzależniona jest od ilości posiadanych pieniędzy.

7. 1. 5. - Sąsiedzi

To kolejny ważny element rozgrywki. W Singles'ach utrzymujemy kontakty towarzyskie z dziesięcioma osobami. W grze TS nie mamy z góry ograniczonej liczby znajomych. Jeśli lubisz poznawać nowych znajomych zagraj w TS.

7. 1. 6. - Singles. Jak jest?

W obliczu gry TS jest tak: Singles'y prezentują się całkiem nieźle ale bez względu na wszystkie okoliczności należy pamiętać, że prekursorem gatunku jest The Sims i to właśnie jej należy się bezwzględne pierwszeństwo. Gra "Singles: Flirt Up Your Life", bo tak brzmi pełen tytuł produktu przeznaczona jest dla dorosłych graczy. Dlaczego? Można zobaczyć w niej parę dorosłych ludzi w najbardziej intymnych chwilach życia ludzkiego.

Co ty o tym myślisz?
bohaterowie gry1 bohaterowie gry2
ocena w skali szkolej: bardzo dobry

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl