logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

1. 2. - Pierwsze wrażenie


Pierwsze kilka godzin spędzonych w grze The Sims i wszystko, co mówili znajomi wydało się kłamstwem.

To, co uderzyło mnie jak grom z (jasnego) nieba to podobieństwo do normalnego życia, ponieważ Sim czy Simka potrzebuje codziennych wizyt w toalecie, kuchni czy w sypialni. Dobrze by było gdyby zdobyć pracę i zarabiać na życie. Nawiązując do tego wybór karier może nieco za mało rozbudowany, ale dość ciekawy.

W naszym domku musimy sprzątać czy podlewać kwiaty, ale możemy sobie wynająć pomoc domową tzn. ogrodnika i pokojówkę. Dom musimy wyposażyć w niezbędne sprzęty - należy kupić czy też, (jak kto woli) nabyć alarm przeciw pożarowy i antywłamaniowy. Ten pierwszy zabezpieczy nas przed eksperymentami naszych "podopiecznych" w kuchnia drugi nie pozwoli, aby złodziej grasował na wolności. Przy budowie domu nie zapomnijmy o kuchni, sypialni czy WC. Są to pomieszczenia niezbędne.

Simowie potrzebują towarzystwa czy miłości, (mogą wziąć ślub z sąsiadem) dlatego nie zapomnijmy o zaludnieniu innych działek. Gra miała być "cudowna" (tak mówili znajomi) jednak daleko jej do ideału...

Zbyt mały wybór ubrań, tapet czy podłóg - w wersji podstawowej. Twarze czy ubrania.... hmm nie są złe. Szkoda, że w usługach (po kliknięciu na telefon) nie ma lekarza, byłoby to bardziej realistyczne... - w końcu każdemu zdarza się chorować, a Simom?!

Podsumowując gra nie jest zła, ale mogłaby być lepsza.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl