logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

1. 1. - Wprowadzenie


Na start - Słowo wstępu

The Sims to niewątpliwie gra rozbudowana. Z jej treścią trzeba zapoznawać się stopniowo. Ten temat pomoże Ci bez stresowo wejść w świat gry.

1. 1. 1. - Uważaj na Simy

nauka simów

Jeśli nie wiecie tego, że The Sims to gra naprawdę godna uwagi każdego gracza moje zadanie polega na tym, aby przekonać Was do Simsów. To zastępcze życie za niespełna 200 zł. The Sims to gra unikalna. Zdecydowałem, że to właśnie o tej grze wiedze chciałbym Wam przekazać. W witrynie Sim Mafia nie brakuje artykułów o tematyce gier: simo-pochodnych. No, tak - ja tu gadu-gadu; a Was być może ciekawi:

1. 1. 2. - O czym są Simsy

rozrywka simów

Wyjaśnię pokrótce: po prostu trzeba zajmować się małymi ludzikami (w gwarze fanów gry The Sims nazywanymi Simami czy też, Simsami). Chciałbym na wstępie zaznaczyć, że dopóki Simy żyją gra nie ma końca. Simy działają pod Twoją presją. Tak, więc musisz dbać oto, aby twój Sim miał, co zjeść, był czysty itp. Twojemu ulubieńcowi nie powinno zabraknąć także wspaniałej rozrywki. Zaraz, zaraz przed tymi czynnościami powinieneś zbudować dom i go odpowiednio wyposażyć. Ale o tym możecie przeczytać w dziale DOM WYSTRÓJ - w końcu, od czego są doradcy.

1. 1. 3. - Prawdziwy unikat

ognisko

The Sims w obliczu czasu zmieniło swój wizerunek. The Sims jest unikalna z wielu powodów. Czytelniku drogi, czy widziałeś w swej "karierze" gracza grę z siedmioma oficjalnymi dodatkami. Jasne, że nie! Być może na tym polega odmienność The Sims. Tytuły dodatków to: Światowe Życie, Balanga, Randka, Wakacje, Zwierzaki, Gwiazda i Abrakadabra. Narobiło ich się nieprawdaż... Jeżeli chodzi o dodatki to producent nie zapowiedział ich więcej. Całe szczęście, bo The Sims 2 to dopiero produkcja... Być może zastanawiacie się, kto to zrobił? Otóż autorami tej gry jest korporacja MAXIS, wchodzi ona w skład koncernu EA games - o producencie TS można powiedzieć, że postarał się. Ich produkty z tej serii wyróżnia wyjątkowa jakość.

1. 1. 4. - Podsumujmy

typowy Sim

Jeśli jesteś osobą znudzoną stereotypowymi grami o monotonnej treści sięgnij po The Sims. Gdy czas zaczyna działać Ci na nerwy sięgnij po The Sims, jak już wspomniałem The Sims to gra BEZ KOŃCA i to jak długo będziesz w nią grał zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. The Sims to źródło nie kończącej się rozrywki: to ty kreujesz swój sposób gry. W tą grę trzeba zagrać. Cóż mi jeszcze pozostaje, oto moja osobista opinia:

Simsy są dobre na wszystko!


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl