logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Dla Zielonych


Gra The Sims i jej kolejne dodatki wciągają i przyciągają do siebie ludzi z całego świata. Każdy dodatek ma w zanadrzu cieszącą oko niespodziankę tą niespodzianką są:
- skiny
- meble (nowe, naturalnie)
- nowe oferty pracy dla Sima
- nowe otoczenie, i nowe istoty!
Dlatego też gra wciąga na długie godziny, w sam raz na te zimowe, długie i piekielnie piękne wieczory. Kiedy za oknem błyszczy śnieg, a ty jak zaczarowany wpatrujesz się w monitor, gdzie przez kilka najbliższych godzin Twoi Simowie zmagać będą się z przeciwnościami losu, choć na chwilkę można zapomnieć o swoich kłopotach, biedzie i nieszczęściach. Po pewnym czasie chcemy więcej i więcej, chcemy poprawić jakoś życia swoich "podopiecznych", ale jak? Skoro gra i jej dodatki wyczerpały swoje możliwości? Nic prostszego, teraz w dobie komputerów i Internetu jest to prostsze niż myślisz!!!

Każdy gracz ma do wykorzystania tylu karier ilu tylko zechce, nic prostszego być złodziejem, a później policjantem. W dzisiejszym świecie też byłoby to możliwe, niestety! Bogaty asortyment sieci WWW wprowadza nas w czas euforii, tak bardzo czekaliśmy na to, by samemu tworzyć dodatki, aby każdy dom przystosowany był do naszych potrzeb, naszych gustów. Nadeszła nowa era dla The Sims, tak, gra co prawda dopracowana jest do perfekcji, ale po pewnym czasie można zauważyć, że muzyka pozostawia wiele do życzenia, robi się nudno, ja nie jednokrotnie zasypiałam przy tej muzyczce! Pewnie myślisz, że jeszcze trochę to wyłączysz głośniki, nie musisz jest program, który pomoże Ci słuchać swoich ulubionych melodii. Uwaga już dziś szukaj "Simlink".

Przejdźmy teraz do kodów, każdy Wie, że istnieją kody mające poprawić standard życia! Kod na pieniądze, samopoczucie zabiera tą radość kiedy widzimy jak nasz Sim zarabia krocie, kiedy cieszy się, kiedy w końcu jest zadowolony! Nie używając kodów gra dostarcza wielu, ale to naprawdę wielu niesamowitych przeżyć. Gdyby w naszym życiu "zamontować" takie kody, pewnie większość skorzystałaby z nich. Tymczasem Simowie lubią chodzić do pracy, wydaje mi się iż wolą to niż bezmyślne wpatrywanie się w ekran telewizora, podpalanie domu, a w końcu głupie naśladowanie naszych zachowań. Ot co - Simów kształtujemy dla siebie, jest to symulator życia więc, po co kody?

Dla Zielonych

O budowaniu, kupowaniu i innych tym podobnych rzeczach napisaliśmy już wcześniej czas przejść teraz do "obsługi" Sima!

Najpierw stwórzmy sobie Sima i przykładowo nazwijmy go Jan Kowalski. W tym celu wchodzimy w panel tworzenia rodziny. Kiedy wizualnie zaspokoimy swoje potrzeby czas przejść do charakteru, charakter określają takie cechy jak: - schludność
- przebojowość
- aktywność
- nastawienie
- usposobienie

Więc ustalamy sobie jego charakter i zakończmy proces tworzenia rodziny. Zakładam że dom mamy już zbudowany, ale nie wyposażony. Więc zacznijmy od podstawowych pomieszczeń:
- kuchnia: kuchenka, szafki, lodówka, alarm przeciw pożarowy, stół, krzesła, umywalka (zmywarka, czy co tam jeszcze chcecie), kosz na śmieci, lampa
- łazienka: kibelek, wanna lub prysznic, umywalka, lampa
- sypialnia: łóżko, szafa, szafka nocna, lampa, (biurko, komputer, krzesło)
- salon: telewizor, kanapa, telefon, i inne tego typu rzeczy

No to domek mamy z głowy, teraz czas znaleźć naszemu podopiecznemu pracę. W tym celu siadamy do komputera (lub idziemy po gazetę) i szukamy, dodam, że warto zainwestować w komputer ponieważ można tam znaleźć więcej ofert pracy! Jak pogodzić pracę z domem? Nic prostszego patrzymy ile i od której nasz Kowalski pracuje i dostosowujemy do niego "grafik", najlepiej aby szedł wcześnie spać (oczywiście po kolacji, obiedzie, kąpieli itp.) i wstawał wcześnie, aby można było zaspokoić jego potrzeby.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl