logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Stań się gwiazdą


Nowe możliwości Sima

Jak sama nazwa wskazuje, The Sims Gwiazda pozwala Twoim Simom stać się osobami publicznymi; piosenkarzami, aktorami bądź modelami. Kto z nas choć raz nie pomyślał sobie, jak cudownie byłoby choć na kilka dni stać się królem życia, z mnóstwem pieniędzy, uwielbieniem fanów i szacunkiem u sąsiadów? Teraz możesz spełnić swoje marzenia, urzeczywistniając je w życiu Simów.

Dzielnica Showbiznesu

Zacznijmy od początku, czyli od nowych terenów poza osiedlem mieszkalnym. Dzielnica Showbiznesu to jedyny i przy tym oczywiście najlepszy sposób na zostanie gwiazdą. Na jej terenie roi się od paparazich, wielkich kreatorów mody, słynnych reżyserów i innych Simów którzy wiedzą co w Show Biznesie piszczy. W tej nowej dzielnicy Sim może nie tylko zdobywać nowe szczeble na drabinie do sławy, ale także robić zakupy w modnych butikach, wstąpić do miejscowych salonów piękności lub po prostu obejrzeć zmagania swoich Simowych przyjaciół na karaoke. Co więcej? Podobnie jak w dodatkach: Wakacje, Zwierzaki i Randka w Sims Gwiazda gracz może spróbować swoich sił jako architekt i zamiast skorzystać z pomysłów twórców gry samodzielnie stworzyć w mieście gmach sławy.

Zdobywanie popularności

Sprawą pierwszej ważności w drodze do sławy, chwały i bogactwa jest znalezienie sobie agenta. Jest to bardzo prosta sprawa, otóż roznosicielka gazet Wiesia zawsze przynosiła pod dom czaronobiałą gazetę, prawda? No więc w dodatku Gwiazda Wiesia zostawi pod domem Twojego Sima także kolorowy magazyn - Głos rozrywki Sim City - w celu znalezienia agenta wystarczy kliknąć na brukowiec i zaznaczyć ikonkę 'Znajdź Agenta'. Aby Twój Sim stał się osobą liczącą się w Show Biznesie musi dużo pracować nad sobą - szkolić przede wszystkim inwencję, kondycję i charyzmę. Praca jest żmudna i ciężka, ale czy nie warto mając przed oczami wizję Sima otoczonego tłumem fanów i rozdającego uwodzicielskie uśmiechy?

Obiekty sławy

Nie wszystkie obiekty sławy są dostępne dla Sima od razu. Tylko najbardziej liczący się Simowie mają dostęp do wszystkich opcji, Ci mniej znani muszą, jak wspominałam, szkolić swoje zdolności, aby móc skorzystać z pokazu mody czy planu filmowego.

Uważaj!

Same szkolenie Sima nie wystarcza - wirtuozi Show Biznesu mają swoje ciągle zmieniające się wizje, którym Twój Sim musi podołać. Obserwuj reakcje przełożonych na twoje występy, i staraj się postępować według tego co im się podoba.

Ciekawostki

Na koniec dodam kilka ciekawostek ułatwiających grę:
Jeśli pracowałeś ciężko na swoje gwiazdki w rubryczce sława i chcesz sprawdzić jak bardzo docenili to ludzie to zajrzyj do Głosu rozrywki Sim City, a następnie kliknij: 'Kto jest na topie', tam znajdziesz listę osób które liczą się w Show Biznesie. Życzę ci aby Twój Sim także się tam znalazł!

Twój Sim jest zmęczony gotowaniem, bieganiem do telefonu, dzwonieniem po mechanika gdy coś się zepsuje czy też wyganianiem gości? Jest na to sposób! Zatrudnij Kamerdynera Alfreda. Alfred załatwi za Twojego Sima każdą, no, prawie każdą, sprawę.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl