logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

3. 4. - Kariera nie wybiera


3. 4. 1. - Karierę zrobić czas

W końcu za dwadzieścia tysięcy, które dostajemy przy rozpoczęciu gry nie zbudujemy mieszkania. Nie weźmiemy na swoje barki ciężaru prowadzenia gospodarstwa domowego. Te grosze ledwo starczają na wybudowanie malutkiego domu i wyposażenie go (nie ma co śnić o jakichkolwiek luksusach). Tak więc musimy się gdzieś zatrudnić. Ale gdzie? Jest dużo dochodowych posad dlatego wybierzcie sami, gdzie chcecie pracować!

3. 4. 2. - Gdzie szukać pracy?

Jedną oferty pracy znajdziesz w gazecie, a w komputerze - trzy. W omówieniach pokoi napisałem, że przedmioty stojące w gabinecie przydadzą się do rozwijania umiejętności pracowniczych. Tabele z wszelkimi zawodami w których możecie wybierać i przebierać znajdziecie niżej.

3. 4. 3. - Praca w domu

Zanim co ja opowiem o innych sposobach zarabiania pieniędzy dla domatorów. Jeśli nie macie Ś.Ż trenujcie na max'a inwencję. Poczym przyjdzie czas na rysowanie obrazów na sztalugach jeden obraz o maksymalnej cenie wart jest 116 $. Jeśli macie Ś.Ż. strugajcie gnomy na stole stolarskim Młot i Dłuto. Robi je się o wiele szybciej, a sztuka kosztuje 100$, dziennie udaje się zarobić nawet 1600$. Cena skrzatów ogrodowych wzrasta wraz z rozwijaniem umiejętności technicznych. Małe Simy nie pracują, ale chodzą do szkoły, a jeśli mają 6-stki to będą prawie codziennie dostawali od dziadka 100$ za dobre oceny. Gdy mały Sim ma szóstkę i będzie rozwijał swoją wiedzę za pośrednictwem komputera, jest duża szansa na otrzymanie 100$ od towarzystwa edukacji SimCity. Uwaga: bardzo często zdarza się, że po odebraniu telefonu jakaś mniejsza, lub większa suma jest przelana na nasze konto.

3. 4. 4. - Ach Ci przyjaciele

Do zrobienia kariery niezbędni są przyjaciele. Radzę Wam wybrać takie kariery, które nie wymagają wielu przyjaciół, a są dochodowe. W Światowym Życiu najlepszą dodatkową pracą jest kariera informatyczna. To na tyle wiadomości teoretycznych!

3. 4. 5. - Bonus

Czy wiesz, że:
istnieją edytory pozwalające na edycje ścieżek zawodowych, SIMedit to narzędzie do The Sims v.1.0

3. 6. 6. - Oferty pracy

Zapraszam do przeglądania ofert pracy:
Opis symboli:

  1. G - gotowanie;
  2. M - umiejętności techniczno-mechaniczne;
  3. Ch - charyzma;
  4. K - kondycja;
  5. L - logika;
  6. Kr - kreatywność-inwencja;
  7. P - przyjaciele;

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl