logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

3. 5. - Towarzystwo


3. 5. 1. - To co do życia niezbędne

Towarzystwo - co to jest wie chyba każdy człowiek. Towarzystwo jest pojęciem bardzo szerokim; mieszczą się pod nim jak sama nazwa mówi Ci ludzie którzy dotrzymują nam towarzystwa. Simy to wytwór wyobraźni człowieka, ale stworzony na podobieństwo istot ludzkich.

3. 5. 2. - Sim z zasadami

Jak już wspomniałem wszyscy bohaterowie gry The Sims mają wiele cech ludzkich, lecz daleko im jeszcze do ideału. Simy nie uznają czegoś takiego jak normy etyczny. Ich moralność, o ile można tu mówić o jakiejkolwiek moralności jest mocno ograniczona! Dlatego ty powinieneś pokierować swoim podopiecznym tak, aby jego zachowanie chodź trochę przypominało zachowanie przeciętnej istoty żyjącej gdzieś na tym globie.

3. 5. 3. - Normy i konwencje

To ty ustalasz zasady Twojej gry TS, ale żeby gra była normalna to powinieneś prowadzić raczej tylko jedno małżeństwo. Nie powinieneś dopuścić do sytuacji w której będziesz miał tylko jednego domownika, w takim wypadku twój sim przez samotność może popaść w depresję. Jak wyciągnąć sima z dołu psychicznego? To proste: jak najszybciej znajdź dla swego sima nowego lokatora.

3. 5. 4. - Nawiązujemy kontakt

Gdy masz dodatek Randka znalezienie kogoś w naszym typie to nie problem, ale i bez tego dodatku łatwo odnaleźć swą drugą połowę. Przed jakimkolwiek spotkaniem należy poprawić sobie nastrój. Z nowymi znajomymi trzeba postępować ostrożnie. Rozwaga kluczem do sukcesu. Najpierw można porozmawiać: najlepiej o zainteresowaniach. Gdy Wasze stosunki będą na dobrym poziomie mile widziane są żarty, komplement też nie zaszkodzi. Gdy Wasza więź wzmocni się, aż do 50 można spróbować przytulić Swą lube po przyjacielsku. To co zrobisz dalej zależy tylko i wyłącznie od Twej inwencji. Uwaga: nigdy podczas randki nie powinniśmy plotkować to może skutecznie odstraszyć naszych znajomych...

3. 5. 5. - Rozwaga kluczem do sukcesu

To jaką rodzinę stworzysz zależy od Ciebie, ale pamiętaj: co za dużo, to nie zdrowo. W Twoim interesie leży to, aby Twoje simy lubiły się więc nie zaproś do domu: "pierwszej lepszej lafiryndy". Pamiętaj: przy doborze współlokatora znak zodiaku nie jest bez znaczenia.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl