logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

4. 2. - Home Crafter


Rozbudowa domków w The Sims po pewnym czasie staje się nieco monotonna - nawet gdy w naszych zasobach znajdują się wszystkie oryginalne dodatki. Niestety gdy mamy ambicję urządzenia całego naszego domku w jednej tonacji kolorystycznej to: brakuje nam odpowiednich projektów ścian i podłóg.

Budowane przez nas domki powinny być unikalne - myślę, że z każdym wybudowanym domkiem o to coraz trudniej. Unikat - lecz do ideału, który sobie wyśniliśmy to niestety daleko. Wybór jak już wspomniałem jest dość ograniczony. Pozostają nam jeszcze elementy wnętrz ściągnięte z WWW, ale wykorzystać czyjąś wykładzinę to przecież nie to samo co zrobić ją samemu.

Jesteś urodzony projektantem wnętrz. Masz gotowy koncept graficzny który chcesz wykorzystać w The Sims? Użyj więc DARMOWEGO programu o nazwie: Sims Home Crafter. Nie znasz się na grafice 3D? Nie szkodzi. Program przerobi dowolnie wybrany przez Ciebie obrazek na ścianę bądź to podłogę do The Sims.

Nikt nie zabroni Ci wykorzystać wszystkich plików bitmap, a także JPG'ów, jakie masz w swojej kolekcji. Możesz wykorzystać tekstury, które świetnie prezentują się jako podłogi. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykorzystał: skan fotografii, screen, lub jakieś bazgroły z Painta. Musisz jedynie pamiętać o odpowiednich wymiarach, dla ścian powinno się przygotowywać pliki o wymiarach 128x240 punktów, dla podług 64x64. Dla większych obiektów program oferuje dwie opcje: skalowanie (Scale), lub cięcie (Cut) - wybierz dla siebie korzystną opcję. Zobacz jak Twe dzieło prezentuje się na modelu domu w programie. Wygląda imponująca prawda.

Zobacz, czy Twój design nadaje się do wykorzystania w grze. Jakie wrażenia? Produkt należy tylko: wycenić, opisać, zapisać. Teraz ściana lub podłoga jest już gotowa do wykorzystania w grze. Jak widzisz tworzenie nie jest wcale trudne!

okno programu


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl