logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

4. 3 - Sim Art Studio


Dotychczas tylko w kwestii marzeń pozostawało wyposażenie simdomków w obrazy autorstwa prawdziwych artystów. Picasso, Monet, van Gogh - te nazwiska mówią same za siebie, tych ludzi chyba nie trzeba przedstawiać.

SimArtStudio jest to kolejny darmowy program, daje nam możliwość stworzenia dzieła na skalę światową... Pomyślcie sobie tylko, czy nie przyjemnie będzie widzieć na ścianach naszego simodomu obraz, który wcześniej samodzielnie opracowaliśmy. Strona techniczne programu jest: bez zastrzeżeń. Jest on bardzo łatwy w obsłudze - co być może zawdzięcza Swojemu bardzo przyjaznemu interfejsowi. Jest to program wyspecjalizowany. tzn. ma zawężony obszar działań, jego jedyną funkcją jest przygotowywanie obrazu, który następnie będzie można wykorzystać w grze.

Wykonanie dzieła nie nastręcza żadnych kłopotów. Obraz jest przygotowany już po kilku krokach: import obrazka, wybór ramki, jej koloru i materiału z którego ma być wykonana ramka. Tworzenie jest jeszcze łatwiejsze dzięki precyzyjnym podpowiedziom (niestety po angielsku) udzielanym podczas każdego etapu tworzenia obrazu, przez komputerowego malarza. Obraz gotowy. Kolejny DARMOWY programik, który powinien znaleźć się w skarbnicy każdego simomana.

okno programu


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl