logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

2. 3. - The Sims na PS2


widok przybliżony

2. 3. 1. - Aj, te konsole...

To zapewne jest ta chwila, na którą czekali wszyscy konsolowcy. Tak. Od jakiegoś czasu do naszej (graczy) dyspozycji jest gra The Sims na PS2. Gra jak, każda z wcześniejszych części jest po prostu oszałamiająca. Jeżeli chodzi o detale najbardziej spodobała mi się grafika, która już nie jest pokazywana z perspektywy rzutu ukośnego, a pod nieco innym kątem, mianowicie - w stuprocentowym trójwymiarze. Ci którzy rozważają zakup gry myślą pewnie, że ma ona toporne sterowanie. Nic bardziej mylnego, nawet laik poradziłby sobie z jej obsługą.

gra we dwoje

2. 3. 2. - Gra dla każdego

Fabuła gry nie uległa żadnej większej zmianie, poza tym, że Simy wzrastają w swym żywocie to dodatni punkt w mojej ocenie. Grę z pewnością urozmaicą możliwości zmiany wyglądu Sima, jaki daje nam gra, są to: wąsy i tatuaże. Nasz Sim będzie mógł sobie robić makijaż. Pamiętacie, kiedy niektórzy z Was wybredzali: "Co The Sims, przecież ta gra nie ma celu i sensu?". Otóż moi drodzy powyższemu stwierdzeniu stanowcze NIE!!! Wraz z nadejściem wersji na PS2, to się zmieni. Będziemy mogli grać jak dotychczas, lub spełniać swego rodzaju misje wyznaczone nam przez grę, chcecie przykładu takowej np.: kup rodzince najdroższy TV.

widok oddalony

2. 3. 3. - Gra dla dwóch?

Czy grą można bawić się we dwoje? Ależ, oczywiście możliwość gry razem opiera się na podzieleniu ekranu na pół. Możemy współzawodniczyć, albo równie dobrze współżyć. Jeżeli ciekawi Was, jakie przedmioty zawarto w tej dystrybucji gry TS to mogę bez wahania nazwać je elitą. Są to wszystkie najlepsze dodatki z całej sagi The Sims for PC. Do ciekawszych przedmiotów typu "Only_PS2" z całą pewnością należy zaliczyć następujące obiekty: grę w "rozbieranego pokera", nadrzewną huśtawkę, toteż piaskownica - zarazem dla dzieci jak i dorosłych powinna zadowolić nawet wybrednych. Życie Simów możemy podglądać nawet z bardzo bliska, a mimo to widzimy wszystko w idealnej jakości (tak jak można to zaobserwować na PCcie). Swój domek - zapisany na karcie pamięci "memory-card", możesz pokazać znajomemu. To wszystko brzmi zachęcająco, prawda?

A to ciekawostka dla użytkowników
konsol sreen'y z Simsów na GB:

ocena w skali szkolnej: celujący
Co ty o tym myślisz?

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl