logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

2. 5. - Światowe Życie


dżin

2. 5. 1 - Dawno, dawno...

Premiera tego pierwszego z kolei uzupełnienia miała miejsce trochę po wypuszczeniu na rynek The Sims. Spoglądając na ten dodatek po dość długim czasie od premiery, śmiało mogę rzec, że: autorzy dali nam namiastkę dwóch ostatnich dodatków. Oznacza to że dodatek nawiązuje do życia sławnych ludzi, jak i ma w sobie coś magicznego... Tylko co? Choć jego magia nie jest może tak oszałamiająca jak magia dodatku: Abrakadabra, to jest tu kilka magicznych aspektów. Otóż my, gracze dostajemy od producentów w swoje ręce: pełnowartościową lampę z dżinem. Dla tych którzy marzą o karierze wróżki jest kryształowa kula. Choć zastosowanie owego przedmiotu jest nieco inne to Wasze fantazje o byciu wróżką mogą się spełnić. Jakim cudem pytacie? Otóż w dodatku Światowe Życie zawarto pięć nowych karier.

monstrum

2. 5. 2 - Gdy Simy umierają z nudów

Co wtedy? Należy pamiętać, że ŚŻ to także nowe postacie. Autorzy gry przewidzieli taki wariant który zakłada, że zabawa w życie może nastręczyć nam kłopotów... Nie zrozumcie mnie źle. Po prostu: gdy Sim, lub Simowie są w nienajlepszym nastroju odwiedzi nas klown. Klown - niby nic nadzwyczajnego, a jednak. Ten klown jednym słowem jest żałosny. Zamiast solidnie wziąć się za pocieszanie domowników, koleś po prostu użala się nad sobą i denerwuje wszystkich dookoła...

2. 5. 3 - Co jeszcze?

Powróćmy jeszcze do przedmiotów. Czy nie chciałbyś żeby pod twym kominkiem leżała skóra z tygrysa - ŚŻ po raz pierwszy oferuje nam dywany. Lalka voo - doo to kolejny magiczny przedmiot, za jej pomocą możemy poznęcać się nad którymś z Simów. W domu każdej szanującej się pary nowożeńców nie powinno zabraknąć wibracyjnego łoża sercowego, a także szafy grającej retro. Jeżeli chcesz sprowadzić do swojego domu kosmitów powinieneś kupić teleskop. Servo - to nazwa robota, który może za Ciebie posprzątać, lub przyrządzić obiad. Jeśli chcesz prowadzić iście gwiazdorskie światowe życie, może spodobają Ci się kiczowate elementy do budowy domu np. okna bańki. O wystroju też nie zapomniano, możesz przekształcić swój dom w galerię sztuki nowoczesnej.

klown

2. 5. 4 - Wykonanie

Jednego możecie być pewni: wszystkie przedmioty ze światowego życia cechuje jakość wykonania, są niekonwencjonalne, niebanalne. Może ktoś z Was pomyśli: "leprze elementy wystroju znajdę w sieci" - jeżeli tak jest w wielkim błędzie. Ten Expansion Pack to dobra, lecz nie najlepsza produkcja z cyklu Sims.

ocena w skali szkolej: dobry mniej
Co ty o tym myślisz?

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl