logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

2. 6. - Balanga


2. 6. 1. - I co jeszcze?

Gra ta, a zasadniczo dodatek jest poświęcony imprezom nazwa angielskiego oryginału brzmi Hause Party - co w języku polskim oznacza tyle co BALANGA. He - he, komu się spodoba imprezowanie, a komu nie zaraz się okaże... Każdy kto lubi Simy zapewne marzy o tym dodatku. Ale czy warto? Moim zdaniem owszem, BALANGA to świetny produkt z wielu powodów.

2. 6. 2. - Impreza na 102

okładka

W balandze pojawiło się wiele nowych możliwości np. wynajęcie barmana, czy unowocześnienie telefonu. Teraz przez telefon możemy nie tylko zapraszać sąsiadów, ale także z nimi rozmawiać. Jednym z rewolucyjnych dodatków jest ognisko "Dymnuś". A kto by nie marzył o pięknej nadmuchiwanej kanapie i takich fotelach, zestaw dostępny jest w trzech kolorach zielonym, różowym i niebieskim. Ale co to za impreza bez "wyżerki i muzy" - ale dzięki nowej profesjonalnej konsolecie dyskotekowej i stołowi bufetowemu "Elegancki Bufetowy" - przyjęcie będzie miało niepowtarzalną, podniosłą atmosferę. Bombowo prawda? To jeszcze nie wszystko twórcy nie zapomnieli o głośnikach, które nagłośnią cały nasz dom. Dla tych którzy przepadają za tańcami jest neonowa klatka i parkiet taneczny. Teraz twój Sim rozbłyśnie? Gdy znudzą mu się tańce może skorzystać z jedynej w swoim rodzaju wazy do ponczu! Jeżeli Sim ma dobrą kondycję fizyczną, może spróbować przejechać się na byku mechanicznym.

ognisko

2. 6. 3. - Styl: [czysto] gwiazdorski

Uwaga, ale to nie koniec nowości, gdy na naszym przyjęciu dużo osób, impreza ogólnie będzie świetnie przygotowana i nikt nie będzie się nudził mamy dużą szansę, że odwiedzi nas gwiazda TV - Drew Carey. W przeciwnym wypadku odwiedzi nas ktoś, kto skutecznie popsuje humory wszystkim imprezowiczom, a mianowicie Mim. Szkoda tylko, że w dodatku brak nowych zawodów. TS: Balanga to nic nadzwyczajnego, ale bez tego dodatku i atrakcji w nim zawartym gra nie była by tak urokliwa.

ocena w skali szkolej: dobry
Co ty o tym myślisz?

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl