logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

2. 7. - Randka


Długo na to czekały, oj długo. Ale nadeszła ta chwila: pocałunek

2. 7. 1. - Simy na wolności?

Oto i jest rok 2002 w SimCity pojawia się nowa firma taksówkarska SimTaxi Spółka Z.O.O! Dzięki usługom taksówek możemy wybrać się do centrum ... i oto właśnie ta nowość. Randka trzeci dodatek do Simsów umożliwia nam tworzenie własnych przedsiębiorstw tj. np. sklepy, czy restauracje - oczywiście nasze Simy mogą je odwiedzać samemu lub grupkami. W mieście (centrum) znajdują się już gotowe restauracje, centra handlowe - te niestety mają ubogi wybór towarów. Simy nareszcie mogą kupować kolorowe czasopisma np.: Dzień Sima, Przegląd Wiktora itp.

centum

2. 7. 2. - Sim interesant

Jeżeli kupujesz prasę to chyba ciekawi Cię jej tematyka. Tak więc: jak myślicie co autorzy gry mieli na celu pozwalając bohaterom gry kupować gazety? Rozumiem, że to nie chęć zwiększenia ilości makulatury w Sim City . Chodziło im o to, aby rozwinąć zainteresowania Simów. Każdy Sim, który jest tylko kukiełką w twoich drogi czytelniku rękach ma swoje własne zainteresowania i widzimisię. Od tej chwili w panelu sterowania gry mamy nową ikonę "zainteresowania". W kontaktach towarzyskich zaszły równie poważne zmiany najważniejsze jest to, że na przykład nie musimy rozmawiać o wyżej wymienionych zainteresowaniach, a możemy poplotkować na czyjś temat, gdy chcemy kogoś pocałować również robimy to na kilka sposobów np. namiętnie, romantycznie, w powietrze, czy w policzek. Gdy w panelu klikniemy na ikonę stosunków towarzyskich widzimy przy każdej osobie już nie jeden, a dwa paski jeden ogólny, drugi na dzień dzisiejszy. To nie koniec zmian, czy pamiętacie jak irytowało was to, że nie mogliście powiesić nad okienkiem np. alarmu, teraz to nie problem fachowcy firmy MAXIS zadbali o naprawienie najbardziej rażących graczy problemów i niedogodności. Pojawiło się również wiele nowych przedmiotów, narzędzi w trybach: kupowania, budowania. Mówiąc o tym pierwszym mamy do dyspozycji bardzo wiele nowych szafek, no i łóżeczek nie zabrakło nowych urządzeń sanitarnych. Nowością jest wolno stojący wychodek. Przejdźmy do rekreacji mamy do dyspozycji nowe jakuzzi w kształcie serca. Nie zabrakło stawu do hodowli rybek. Nad naszym oknem może zawisnąć jedna z dwóch rodzajów markiz, a pod oknem może znaleźć się (wreszcie) doniczka - typu parapet. Tryb budowania - i tu nie zabrakło nowości mianowicie pojawiło się narzędzie do rozmieszczania wody (dla szachrajek przypominam kod water_tool). W naszym domku da się zainstalować płaski dach. Pojawiła się cała masa nowej stolarki okienno-drzwiowej. Nie zabrakło tapet, podłóg i innego dobra.

2. 7. 3. - Niezgrabny interfejs?

Wręcz przeciwnie. W TS: Randka: wprowadzono kilka dość znaczących zmian na korzyść gracza. Co za tym idzie? Pojawiły się nowe możliwości działania. Jedną z takich nowalijek jest magazynek - każdy Sim może mieć prze sobie kilka rzeczy, które może podarować innemu bliskiemu sobie Simowi. Na koniec wypadałoby dodać, że cała gra poprzez dodatek o wdzięcznej nazwie Randka stała się naprawdę ekstra. Jak zwykle wszystkich opanowanych manią The Sims'ów zachęcam do jego kupna. Dodatek randka to okaz, naprawdę warto go mieć.

ocena w skali szkolej: celujący
Co ty o tym myślisz?

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl