logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

2. 8. - Wakacje


narty

2. 8. 1. - NIE najlepszy

Wakacje to czwarty z kolei dodatek. W rankingu najlepszych Expansion-ów wciąż jest na dobrej pozycji. Ten PACK wprowadził znaczne zmiany m.in. pojawiła się możliwość wyjeżdżania na wakacje. Teraz główną atrakcją jest tzw. WYSPA WAKACYJNA, która podzielona jest na dwie krainy krainę wiecznej zimy i wiecznego lata. Aby wyjechać z domu i udać się na nasze wymarzona wakacje musimy posiadać oczywiście fundusze. Mając około 5.000 na koncie ze spokojną głową możemy jechać - takie wypady nie są, aż tak bardzo kosztowne ale moim zdaniem lepiej się zabezpieczyć...

połowy

2. 8. 2. - Wyspa Wakacyjna to takie centrum w którym można zostać na dłużej

Na wakacjach spotka nas wiele atrakcji możemy np. uprawiać zimowe sporty ekstremalne. Możemy łowić ryby, lub uczestniczyć w wojnie na śnieżki. Wielbiciele warunków ekstremalnych na pewno będą zadowoleni z noclegu w namiocie, lub nawet w igloo. Kiedy chodzi o nocleg na wczasach to jest on równie kosztowny jak cała ta zabawa, bo noc poza domem kosztuje bagatelka 200 simoleonów. Na wakacjach nasze Simy mogą spróbować swoich sił w różnych grach. Trzeba przyznać, że w tym rozszerzeniu rozrywkę Simów postawiono na pierwszym miejscu. Do ciekawych przedmiotów z gry należy zaliczyć dwa nowe automatu do gier przeznaczone do użytku domowego, a także JAKUZZI z sekwoi.

2. 8. 3. - Co jeszcze dodano

Rozrywek jest cała masa. W uzupełnieniu jest około 125 nowych przedmiotów, do tego jak zwykle ubrania i twarze. Moim zdaniem to brzmi zachęcająco!

2. 8. 4. - Co mi się nie podoba?

Kolejny raz pominięto dodanie nowych karier.

ocena w skali szkolej: bardzo dobry
Co ty o tym myślisz?

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl