logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

2. 9. - Zwierzaki


2. 9. 1. - Oj, będzie się działo.

W tym dodatku naszą parcelę nawiedza SKUNKS przedstawiony poniżej:

skunks

TS: Zwierzaki to do gry The Sims już PIĄTY z kolei dodatek. Ci którzy sądzą, że w grach widzieli już wszystko zdziwią się naprawdę bardzo. Oj, zdziwią - tak, tak to niewątpliwe najlepszy dodatek w grze pojawiła się starówka - na niej ponad osiemdziesiąt parceli, (nasze dawne osiedle domków simorodzinnych jest zakopane gdzieś w głębi). No, dobrze przejdźmy do MERITUM nasz dodatek w końcu to Zwierzaki. Na starówce pojawiło się centrum adopcji Zwierząt, możemy tam pojechać np. z żoną w celu kupienia szczeniaczka.

2. 9. 2. - Dobry początek

Do wyboru będziemy mieli kilka ras tj. dalmatyńczyk, owczarek, no i oczywiście różne "kundelki". Pies dowolnej rasy kosztuje 399 simoleonów. Oczywiście "dog" nie jest jedynym zwierzęciem dostępnym dla naszych podopiecznych równie dobrze mogą opiekować się kotem, iguaną, żółwiem, czy złotą rybkom. W sklepie ze zwierzakami możemy nabyć potrzebne akcesoria dla psów i kotów tj. obroże czy gumowe zabawki. Czuję potrzebę dodać, że na starówce czas płynie tak samo jak np. w centrum z dodatku Randka.

2. 9. 3. - Tresura, to nie bzdura

Gdy wrócimy ze starówki do naszej chałupki nie pozostaje nam nic innego jak trochę wypocząć i zabrać się za tresurę zwierzęcia. Nie jest to wbrew pozorom takie łatwe ponieważ każdy zwierzak tak jak człowiek ma swój charakter. Każde zwierze zarówno pies i kot powinno być systematycznie uczone sztuczek i dobrego wychowania, ale polowanie jest to typowo kocia umiejętność. Gdy już wytresujemy nasze zwierzę możemy z nim jechać na wystawę, odpowiednia instytucja znajduje się na starówce! Gdy będziemy mieli np. psa i suczkę będą nam się mogły urodzić szczenięta, możemy je sprzedać, lub zatrzymać.

2. 9. 4. - TS: Farmerski Żywot

Dzięki dodatkowi The Sims: Zwierzaki, mamy możliwość bawienia się w farmera. Najpierw musimy kupić nasiona na 'starówkowym targu'. Gdy zasadzimy je na specjalnie przeznaczonej do tego powierzchni zbieramy plony, które to możemy włożyć do spiżarni i korzystać z nich samemu. Jeśli chcemy możemy prowadzić agro biznes - wytwórczy na dużą skale, a nasze produkty sprzedawać na starówce. To tyle. Dodatek swoją treścią zainteresuje być może nie tylko wiernych fanów The Sims.

starówka

2. 9. 5. - Na koniec kilka pożytecznych rad:

2. 9. 5.a)

Jeśli decydujecie się na pieska lub kotka to dopiero gdy będziesz miał dobrą prace - chyba, że grasz "na luzie" wtedy to nie problem;

2. 9. 5.b)

Po kupnie milusińskiego musisz nabyć mu niezbędne akcesoria; w trybie kupowanie dostępne są wszystkie potrzebne rzeczy np. miska, posłanie.

zwierzaki

  1. 2. 9. 5.c - Nowe kariery:

  2. Nauczyciel;
  3. Projektant mody;
  4. Weterynarz;
  5. Specjalista do spraw żywności;
  6. Cyrkowiec;
ocena w skali szkolej: celujący
Co ty o tym myślisz?

© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl