logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

2. 15. - The Sims poza PC


The Sims jest grą wyjątkową z wielu względów. Wyjątkową, rzecz jasna w dobrym tego słowa znaczeniu - doczekała się swoich wersji praktycznie na wszystkie możliwe platformy sprzętowe, czy systemowe.

Dla fanów Game Boya i Play Station 2 przygotowano specjalne wersje gier, dostosowane do możliwości tych sprzętów. Jak wiadomo możliwości są diametralnie różne, więc trzeba było dostosować grę. Pozostając przy konsolach, nie można pominąć wersji przygotowanej specjalnie na konsole od Microsoftu tj. na maszynę o nazwie XBOX. Dostosowywanie gry Maxisowi nie zajęło wcale tak długo, jak mogłoby się wydawać.

Dla niektórych ciekawostką może być to, że w Simsy można pograć sobie nawet w systemie z pod znaku pingwina - na Linuxa, bo o nim mowa została wydana specjalna wersja majstersztyku komputerowych symulacji. Jak widać firma Maxis nie dyskryminuje użytkowników free-Osów - to postępowanie godne pochwały.

Wśród użytkowników MACów - jabłkowych komputerów również są fani gry wszechczasów. Producent nie zapomniał o nich, gra została dostosowana tak, by można było w nią grać na każdym komputerze MAC.

Gra The Sims Online to Simsy przystosowane do gry w sieci. Niestety, ta wersja gry jak dotąd nie doczekała się, swojej polskiej premiery, a wielka szkoda, bo rzesze internautów na pewno chciałyby skorzystać z uroków gry TS w multiplayerze.

Simsy zostały wydane na omalże wszystkie dostępne sprzęty, Maxis zbiera krociowe zyski, a gracze czerpią przyjemność z grania w swoją ulubioną grę. Słowem jest tak, jak być powinno! Jest tylko jeden poważny mankament: mianowicie, wszyscy polscy gracze bardzo liczyli na TS Online, a Maxis? Czyżby Maxis miał już zbyt wiele gotówki?


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl