logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Nightlife


Być może już wkrótce przyjdzie Nam zagrać w nowy The Sims z nowym dodatkiem: Nocne Życie. Jakie możliwości stworzy Nam ten dodatek? Już opisuje... Dzięki nowemu dodatkowi nasze Simsy będą mogły zakosztować uroków nocnego życia. Życia, które w Sim City nabiera nowych barw.

Nasi bohaterowie będą mogli wyruszyć do centrum na wieczorną zabawę lub poszukiwanie miłości życia. Twoje zadanie: pokieruj ich działaniami tak aby osiągnąć pełne szczęście w miłości, zadbaj o to, aby bawili się dobrze!

To rozszerzenie to także 125 nowych przedmiotów... Jak możemy wykorzystać nowe rzeczy zawarte w rozszerzeniu? To proste! Przedmioty zawarte w dodatku są niezbędne do wyposażenia własnego klubu nocnego, który z całą pewnością zapewni naszym Simom wiele rozrywek i przyjemności. Zawarte przedmioty to m.in.: Panel DJ'a, kabina do zdjęć, maszyna do karaoke. Jednym słowem: różnorodność, Simowie będą mieli z czego wybierać.

Simowie w mieście. Ten dodatek to wiele nowych lokacji! Jeżeli masz ochotę możesz pojechać do przytulnej knajpki i zjeść romantyczną kolację przy świecach. Nic nie stoii na przeszkodzie abyś zabawił się tańcząc w klubie do białego rana lub zagrał w kręgle.

Nie od dziś wiadomo, że nikt nie lubi przesiadywać bez przerwy w jednym miejscu. Daj swoim Simom szansę przeżycia nocy pełnej wrażeń, jakiej nie zapomną. Romantyczne urządzone parcele w centrum zapraszają Twoich Simów miłą, ciepłą i przyjazną atmosferą. Za sprawą magii tego miejsca Twój Sim na pewno odnajdzie swoją drugą połowę. Mamy nadzieję, że odnajdzie to czego szuka.

"Nightlife" wprowadzi również nowy system randek... Dzięki niemu szybko będzie można się przekonać czy dana osoba jest dla naszego Simsa odpowiednia. Osobowość, aspiracja i znak zodiaku danego Sima pomoże Ci ocenić czy jest on, aby odpowiedni dla Ciebie.

Z dodatkiem w grze pojawią się nowe postacie tj.: wampiry, seksowni kelnerzy i innych.

Ogólnie dodatek zasłouguje na bardzo dobrą ocenę... Zapowiada się wyśmienicie.

Nightlife1

Nightlife2

Nightlife3


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl