logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Świąteczny Zestaw


Poczuj niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia za sprawą Zestawu Świątecznego do The Sims 2!

Seria The Sims znana jest z niespotykanej popularności wśród obu płci oraz ludzi w każdym wieku. I właśnie to czyni The Sims 2 Zestaw Świąteczny idealnym prezentem pod choinkę dla każdego - Twojego bratanka, dziadka, ulubionej cioci, najlepszego przyjaciela lub młodszej siostry.

The Sims 2 Zestaw Świąteczny pojawił się w całej Europie dokładnie 18 listopada 2005 roku - w sam raz na rozpoczęcie sezonu bożonarodzeniowych zakupów! Dolna granica wiekowa tego produktu to 12 lat (ustalona przez organizację PEGI).

The Sims 2 Zestaw Świąteczny to ponad 40 nowych przedmiotów, nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia. Teraz Twoje Simy będą mogły nacieszyć się niepowtarzalnym, gwiazdkowym klimatem. Za sprawą dodatkowych elementów, Twoi milusińscy ozdobią dom, przygotują wigilię, ustawią wizytę Świętego Mikołaja, a nawet zorganizują szaloną imprezę sylwestrową!

Atrakcyjność rozgrywki The Sims 2 polega na tym, że jej forma zależy wyłącznie od Ciebie! Cała zabawa polega na towarzyszeniu w codziennych czynnościach Simów - bohaterów, których tworzysz, a następnie prowadzisz przez ich całe życie. Gracze przeżywają wszystkie sukcesy i porażki swoich podopiecznych - od tak istotnych momentów jak np. pierwsza miłość, czy budowanie i urządzanie domu, aż po zapadające w pamięć dekorowanie choinki, czy podejmowanie gości na wigilijnej kolacji. W The Sims 2 zupełnie prozaiczne sprawy - zamawianie pizzy czy naprawa ubikacji - potrafią być dowcipne i sprawić wiele radości! Grę stworzono w ten sposób, by nawet zwykłe czynności były niezwykle zajmujące!

Opcja tworzenia Simów pozwala na wybór spośród wielu różnych możliwości wyglądu twarzy, fryzury oraz stroju. Możesz stworzyć bohaterów, którymi chcesz grać najbardziej - przenieść do wirtualnego świata własną rodzinę i przyjaciół lub stworzyć kogoś wyjątkowego, np. na wzór sławnej na całym świecie postaci! Pomóż swoim Simom w realizowaniu ich życiowych aspiracji. Mogą potrzebować np. popularności, bogactwa, romansu, rodziny lub wiedzy - ich wybory zależą od Ciebie. Mieszaj geny, spełniaj marzenia i stawiaj swoich bohaterów w rozmaitych sytuacjach... Twoje Simy to nie jedyna rzecz, którą możesz stworzyć i dostosować do własnych upodobań! Buduj wymarzone domy i projektuj wygląd dzielnic za sprawą łatwych w obsłudze opcji budowania, projektowania i urządzania. Już prościej być nie może!

A teraz, dzięki dodatkom oferowanym przez The Sims™ 2 Zestaw Świąteczny możesz zabrać się za układanie prezentów pod choinką!

Nowości:

Załóż świąteczny strój:

Przebierz wybranego Sima w Świętego Mikołaja i zobacz jak przybywa z prezentami na Wigilię.

Zorganizuj sylwestrową balangę:

Pożegnaj stary rok wspaniałym pokazem sztucznych ogni!

Przygotuj się na wizytę Świętego Mikołaja

Udekoruj dom:

Wprowadź świąteczny nastrój w domku Twoich Simów. Dostępne są takie ozdoby jak np. jemioła, dziadek do orzechów, bałwan, skarpety na prezenty, rozmaite wieńce, obrazy w zimowym klimacie, gwiazdy betlejemskie i wiele innych! Oczywiście, możesz również ozdobić dom z zewnątrz za pomocą światełek, pokrytych szronem okien, czy renifera na trawniku. Świętuj inne ważne wydarzenia w ciągu roku za sprawą wspaniałych dekoracji - jak chociażby latarni z wydrążonej dyni!

Czas na wyżerkę:

Przygotuj i podaj wyśmienitą kolację wigilijną dla całej rodziny.

Ponad 40 nowych przedmiotów:

Twoje Simy będą obchodzić Boże Narodzenie, Sylwestra, a nawet Wielkanoc oraz Halloween.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl