logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

University


Czym jest pierwszy oficjalny dodatek do The Sims 2? Mogę Wam zagwarantować, że na pewno zwiększy on możliwości jakie w tej chwili daje nam gra. Jak dotychczas, każdy dodatek do serii The Sims powiększał rozmiar "biblioteki przedmiotów" - teraz nie będzie inaczej. University to ponad sto nowych obiektów i nowe rodzaje wystroju wnętrz. Tak, to jest to! Dla naszych Simów przewiduje się dać do ręki aparat fotograficzny, a nawet pozwolić grać im na bębnach. Więcej rozrywki dla naszych Simów... Czyżby?

Nie.... Rozrywka wcale nie jest głównym motywem fabularnym dodatku. W takim razie co? Życie miasteczka uniwersyteckiego. Simowie którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie, będą mieli szereg nowych możliwości, możliwości związanych z ich przyszłością i edukacją. Tak więc: należący do nowej grupy wiekowej (młodzi dorośli) będą mogli studiować w college'u. Ty jako gracz będziesz obserwował ich "doroślenie".

Młodzi Simowie będą mogli cieszyć się wolnością, z dala od domu i rodziców. Uroki miasteczka to jednak nie wszystko... Każdy młody Sim będzie miał przed sobą na prawdę wiele wyborów. Zanim tam się znajdzie i gdy będzie już tam przebywał. Każdy Sim? To chyba jasne, że to Ty zadecydujesz za niego? Jaki masz wybór? Równie dobrze możesz uczyć się i unikać wszelkich kłopotów, co stać się najbardziej rozpoznawalną osobą na całym uniwersytecie... Ucząc się dobrze i zdając tak egzaminy otworzysz Simowi drzwi do kariery. Co do karier: dodatek ma zawierać w sobie cztery nowe ścieżki zawodowe. Jakie jeszcze będziesz miał możliwości? Twój Sim równie dobrze może pracować co być oszustem. Tak! To nie żart. Simowie będę mogli zabrać się za wytwarzanie fałszywych pieniędzy. Możesz bawić się w najlepsze z zespołem muzycznym lub na imprezach. Wybieraj i pamiętaj: wybór należy do Ciebie!

Tak, nauka to jednak nie wszystko. Gdy znudzisz się Twoi Simowie mogą korzystać z uroków takich miejsc jak: sala gimnastyczna, kawiarnia, akademik. Twój Sim może wybrać się na billard z kolegami z uczelni, bądź też zająć się czymś innym - może to być nowa gra komputerowa - nic nie stoi na przeszkodzie.

Data premiery: 11.03.2005
© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl