logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

URBZ


Simy przeprowadzają się do miasta w którym stale coś się dzieje. Dwadzieścia cztery godziny - pełna doba, 7 dni, w tygodniu 365 dni w roku. Cały rok - bez żadnych znacznych i nieznacznych przerw. W mieście liczy się przede wszystkim reputacja. Na tą reputacje musimy pracować - sami musimy wyrobić sobie wizerunek w oczach innych Simów - mieszkańców metropolii jaką jest Sim City.

W tej niecodziennej dystrybucji The Sims, bohaterowie wyglądają zupełnie inaczej i mają odmienny stosunek do życia. Nazywani są URBZami.

Ta wersja otwiera przed Tobą wiele nowych możliwości. Rób to na co masz ochotę. Pracuj w salonie kosmetycznym, dziupli z kradzionymi samochodami lub w zakładzie produkującym nielegalnie sztuczne ognie. Pnij się po szczeblach kariery, ucz się dodatkowych zachowań towarzyskich, zdobywaj nowe ubrania i gadżety oraz wpływaj na styl życia swoich podopiecznych. Udaj się do klubu nocnego w centrum lub przejedź się metrem i zdobądź nowe umiejętności oraz przedmioty dla Twojego wspaniałego mieszkania.

Wybieraj! Czy Twoje URBZy powinny skupić się na zdobywaniu dobrej reputacji, by w ten sposób zyskać szacunek i uznanie w całym mieście? Jeżeli nie zależy Ci na dobrej reputacji twojego Sima to nic prostszego - są inne sposoby na przejęcie władzy w mieście. Chcesz zdobyć władzę, ale w nieco inny sposób? Możesz więc zastraszyć mieszkańców miasta i rządzić nimi, pamiętaj jednak, że czyniąc tak pokazujesz się od najgorszej strony. Czy interesuje Cię wyłącznie zła reputacja i panowaniem nad zastraszonymi mieszkańcami?

Od Ciebie zależy czy Twoje URBZy wybiją się z tłumu czy będą zwyczajnymi szarymi mieszkańcami. Od Ciebie zależy czy miesto stanie się uzależnione od Twoich Simów. Pokieruj nimi, aby osiągnąć wymierne korzyści.

Mieszkaj w jednej z dziewięciu niepowtarzalnych miejsc. Wrażenia z rozgrywki i sposób zdobywania reputacji, zależą od miejsca, w którym zaczynasz grę. Miasto dosłownie tętni życiem. Wszystko za sprawą niepowtarzalnej grafiki, generowanych w czasie rzeczywistym efektów świetlnych i zmiennych warunków pogodowych. Dźwięk i muza oddają tempo życia.

Możesz mieszkać w dowolnym zakątku miasta i poznawać nowych URBZów. Niech przyłączają się do Twojej ekipy! Dzięki temu będziesz mógł decydować co mają robić.

Obsługa EyeToy. Gdy już zdobędziesz odpowiednią reputację, Twoja twarz (lub twarz Twojego URBZa - jeśli nie posiadasz EyeToy) pojawi się na plakatach, billboardach i reklamach na autobusach w całym mieście.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl