logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Własny Biznes


Pomóż Simom założyć własny biznes. Otwórz butik z ciuchami, salon kosmetyczny, kwiaciarnię, sklep z elektroniką, modną sieć restauracji lub coś zupełnie innego. Przyjmuj nowych pracowników, obserwuj jak rozwija się firma, a utalentowanym Simom powierzaj odpowiednie stanowiska. Możesz ich zatrudniać np. do produkcji zabawek, prowadzenia kasy, układania bukietów, akwizycji lub montowania robotów. Koniecznie uważaj na obiboków i zwalniaj ich bez wahania! Miej wpływ na gospodarność swoich Simów i pokieruj ich losami w sposób odpowiadający Tobie najbardziej. Niech stworzą doskonale prosperujące imperium lub zostaną ekscentrycznymi przedsiębiorcami projektującymi kolejne innowacje...

Główne cechy

Bądź przedsiębiorczy:

Otwieraj sklepy i sprzedawaj co chcesz. Ubrania, elektronikę, zabawki, kwiaty, roboty i wiele więcej!

Bądź szefem:

Czuwaj nad szkoleniem pracowników, awansuj najlepszych i zwalniaj całą resztę. Trafiaj do szerokiej klienteli i dogadzaj lojalnym nabywcom. Wygłupiaj się z Simami przebierając ich w zabawne kostiumy maskotek.

Poznaj tajniki handlu:

Obudź w swoich Simach prawdziwych sprzedawców i wpływaj na metody zawierania transakcji. Zdobądź nagrodę dla Najlepszego z Najlepszych, by wzbudzić szacunek dla firmy prowadzonej przez Twoich bohaterów.

Wykorzystuj talenty i zarabiaj:

Układaj wspaniałe bukiety, produkuj zabawki i roboty domowe. Wyszkol perfekcjonistów w swoich fachu, by sprzedawać najlepsze i najdroższe towary.

Ponad 125 nowych przedmiotów:

Zaopatrz Simów w niezbędne wyposażenie. Dostępne są np. fotele dla salonów kosmetycznych, kasy, warsztaty zabawek, gabloty wystawowe. To tylko niektóre z propozycji...


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl