logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Dzień Matki


Odcinek #1.

Był piękny i słoneczny dzień. Dokładnie 26 maja czyli dzień matki. Rzecz dzieje się w miasteczku Korowo. Korowo znajduje się na pograniczu Dziwnowa z Miłowem. A więc mieszka tam rodzina Olejna. Karolina Olejna (matka), Bartek Olejny (tata) i Maciek Olejny (synek). Maciek cały rok czekał na Dzień Matki, a z tego powodu, że miał nietypowy prezent. Nie kupił jej nic :).
Godzina 8:15. Maciek musiał iść do szkoły, a jego rodzice do pracy. Karolina była pielęgniarką, a Bartek miał swoją firmę. Był menadżerem młodych gwiazd. Dlatego rodzina Olejna nie gwizdała w biedę.
Maciek idąc do szkoły zobaczył dziewczynkę niosącą stary kapelusz. Podszedł do niej i zapytał:
- Po co ci ten kapelusz?
- A dla mamy.
- Taki stary? Nie lepiej kupić coś nowszego?
- Nie każdy jest takim bogatym snobem i może kupić mamie samochód.
Wtedy Maciek wpadł na genialny pomysł:
- A może dla mamy też poszukam starego kapelusza? Może się ucieszy, że nie kupie jej robota kuchennego.
[hmmm] - Drapie się chłopiec po głowie i myśli. - Aaa! Nic jej nie kupie. Taka przekupa z tej mojej mamy, że głowa boli.
Zapomniałem jeszcze dodać, że żadne dziecko nie lubiło Maćka przez to, że był taki bogaty i do tego strasznie zarozumiały. Maciek wycinał też straszne kawały i dowcipy. Na gwiazdkę rodzice kupili mu wspaniale prezenty i położyli pod choinką, a on zapłacił przebranemu Mikołajowi, żeby wtargną do domu i zabrał prezenty Maćka. Kiedy Mikołaj przyszedł taki był pijany, że wpadł na wigilijny stół i wylał na mamę (pięknie umalowaną) cały sok z suszonych śliwek, bleeeee. A teraz co wymyśli? Tego nie wie nikt.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl