logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Młodzi Simowie


Odcinek #1.

Na początek chciałabym wprowadzić Was do rodziny, o której będę pisała to opowiadanie. Rodzina Kwiatek składa się z 5 osób:
- Mamy Anny (emerytki)
- Ojca Jana (emeryta)
- Córek Moniki i Justyny (nastolatki)
- Synka Piotrka (niemowlaka)
Po kilku dniach od wprowadzenia się rodzinki do swojego pięknego, ogromnego domu Anna i Jan bardzo zachorowali i w niedługo potem zmarli. Ich córki i syn zostali sami. Dziewczyny długo nie mogły się otrząsnąć po tym co się stało, ale nie mogły sobie pozwolić na rozpaczanie ponieważ miały na głowie cały dom i przede wszystkim brata, który płakał za rodzicami. Na drugi dzień dziewczyny ustaliły że, muszą znaleźć prace i zatrudnić opiekunkę do dziecka. Justyna została lekarzem, a Monika grajkiem ulicznym. I tak monotonnie mijały im następne dni. Nie spodziewały się tego co będzie niedługo!

Odcinek #2.

Pewnego dnia, gdy Justyna i Monika poszły do szkoły opiekunka do dziecka nie przyszła zaopiekować się nim. Po niedługim czasie, gdy Piotrek się obudził i zaczął płakać przyszła po niego opieka społeczna!
Gdy dziewczyny wróciły z pracy zobaczyły zostawioną przez opiekę społeczną wiadomość: załamały się. Nie poszły do pracy.

Odcinek #3.

Przez kilka następnych dni były totalnie załamane, nie mogły się otrząsnąć po stracie brata, ale po dłuższym czasie zapomniały i mogły wreszcie żyć własnym życiem. Monika zakochała się w Rafale i zaczęła przez niego opuszczać lekcja w szkole... Dobrze, że przynajmniej chodziła do pracy bo Justynie ciężko byłoby samej utrzymać wielki dom. Rafał był już stałą sympatią Moniki, a że ona za kilka dni miała dorosnąć myśleli nawet o ślubie. Justyna żyła z dnia na dzień - tak samo... Rano szła do szkoły, potem o 13 wracała i o 16 szła do pracy. Nie dużo miała czasu dla siebie, ale zamierzała niedługo wziąć wolne, aby pomóc siostrze w urządzeniu urodzin. Monika mówiła, że czeka ją duża niespodzianka!

Odcinek #4.

I wreszcie nadszedł dzień urodzin Moniki. Zaprosiła ona oczywiście na nie swojego chłopaka, który także był już dorosły. Zaraz po przeniesieniu się Moniki w dorosłość chłopak zaproponował jej małżeństwo. Monika oczywiście zgodziła się i postanowili natychmiast wziąć ślub. Chłopak zamieszkał w naszym domu, ponieważ jest on duży i może pomieścić wszystkich. Na drugi dzień rano okazało się, że Monika jest w ciąży!

Odcinek #5.

Monika była tym bardzo zaskoczona, a jej siostra i mąż jeszcze bardziej, ale cóż trzeba było wychować dziecko. Po kilku dniach urodził się mały chłopczyk, dali mu na imię Tomek. Monika dostała kilka dni płatnego urlopu, aby go wychować. Następnego dnia, gdy jej mąż poszedł do pracy Monika spotkała Kamila - nowego sąsiada. Zaprosiła go na kawę, a potem na obiad. Jej mąż dostał awans i okazało się, że jak tylko wrócił z pracy musiał iść znowu na nocna zmianę. Monika zakochała się w Kamilu i chyba z wzajemnością. Zaprosiła go na noc.

Odcinek #6.

Drugiego dnia okazało się że Monika jest drugi raz w ciąży! Swojemu mężowi powiedziała oczywiście, że to jego dziecko. Od razu zaczęli zastanawiać się nad imieniem dla dziecka. Nazwali go (bo wiedzieli, że jest to chłopiec) Krzysztof, Monika co noc zapraszała do siebie Kamila.
Pewnej nocy mąż Moniki postanowił wrócić z pracy wcześniej. Monikę z Kamilem!


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl