logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Odlotowa Rodzinka


Odcinek #1.

Kasia była samotna i opuszczona kobietą. W prawdzie miała kiedyś męża, który zginał w pożarze ratując Kasi życie. Miała także córkę, którą zabrała jej opieka społeczna. Tak więc codziennie chodziła do pracy i walczyła o awanse, które powoli dostawała. Gdy już zarabiała bardzo dużo pieniędzy pomyślała, że ta praca w ogóle jej nie interesuje i zapragnęła być grajkiem ulicznym. Tak wiec na drugi dzień poszła w roli grajka ulicznego na miasto. Tak upływały dni tygodnie, a nawet miesiące. Kasia była nie szczęśliwa z powodu braku męża.

Odcinek #2.

Kasia poszła na starówkę i zobaczyła mężczyznę, który bardzo się jej spodobał, więc poszli razem na kolacje i powymieniali się numerami telefonów. Kasia poczuła, że jeśli się postara może być szczęśliwa. Poszła do WC, a gdy wróciła mężczyzny już nie było. Kasia straciła nadzieję i była znowu nieszczęśliwa.

Odcinek #3.

Kasia straciła nadzieję, że jeszcze kiedyś kogoś spotka i zwiążę się z nim. Myślała cały czas o mężczyźnie z którym była na kolacji (Kazimierz). W końcu pewnego dnia Kazimierz zadzwonił do niej i poprosił o spotkanie okazało się, że jego żona zginęła w pożarze, a on został z trojgiem dzieci. Kazimierz rozpaczał nad stratą żony. Kasia próbowała go pocieszyć, ale nie udawało się jej to. Następnie poszli do domu Kazimierza, a tam jak na pobojowisku: bród i smród, a dzieciaki plączą w kątach. Kasia natychmiast zamówiła sprzątaczkę i niańkę, a sama zajęła się Kazimierzem, który nie mógł się uspokoić.

Odcinek #4.

W końcu, po jakimś czasie Kazimierz zapomniał całkiem o tym tragicznym wydarzeniu i stal się bardzo szczęśliwy. Dzieci też, a to wszystko zapewniła mu Kasia, teraz razem z Kazimierzem rozważają sprawę: czy być razem?

Odcinek #5.

Kazimierz i Kasia postanowili nie śpieszyć się z decyzja o byciu razem, bo chcieli powoli przyzwyczajać dzieci do tej sytuacji. Kazimierz zaproponował Kasi, aby wzięła urlop i została u niego na jeden dzien. Kasia się zgodziła. Najpierw zjedli kolacja, potem poszli spać. Następnego dnia - po południu Kasia przyszła do Kazimierza z bardzo ważną sprawą.

Odcinek #6.

Kasia pewnego ranka przyszła do Kazimierza z bardzo ważna sprawą. Tą sprawą była informacja, że zaszła z nim w ciążę. Kazimierz początkowo nie wiedział czy się cieszyć, czy nie. Po stracie żony dobrze się nie otrząsną, a tu już na głowie niemowlę. Kazimierz miał troje dzieci z powszedniego małżeństwa. Byli to: Ania na którą mówiono Anula, Krzysio (Elwis) i Genowefa (Gienia). Kasia i Kazio myśleli nad imieniem. W końcu wymyślili fajne imię - Martyna. Kasia niedługo potem urodziła Martynę.

Odcinek #7.

Kasia była w ciąży, a dzieciaki Kazimierza stały się nastolatkami. Anula znalazła chłopaka, a on był jej stała sympatią. Elwis także miał dziewczynę, a Gienia poszła do szkoły prywatnej. Wszyscy byli szczęśliwi, a Kasia urodziła bliźnięta Zbyszka i Zenka byli oni uroczymi niemowlętami, a Kazimierz był bardzo szczęśliwy, że ma sześcioro dzieci. Elwis stał się dorosłym, wziął ślub zamieszkał z ukochana, a ona zaszła w ciąże. Kasia i Kazimierz byli emerytami, ale planowali jeszcze jedno dziecko.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl