logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Psie historie


Odcinek #1.

Historie można by zacząć od tego że naszym bohaterem będzie pies imieniem Kuba. Kuba urodził się i wychował w bardzo dobrych warunkach był ulubieńcem pewnej rodziny, ale jego państwo postanowili, że będą mieć dziecko i dla psa już miejsca nie ma. Pewnego dnia właściciel Kuby wsadził go do bagażnika samochodu i wywiózł na przedmieście gdzie zatrzymał samochód - wysiadł i wyrzucił psa z bagażnika, odjechał zostawiając psa.

Odcinek #2.

Kuba myślał, że jego Pan zaraz wróci, więc wiernie siedział w tym miejscu, i czekał, i czekał - ciągle widział samochody które go omijały, ale żaden nie był podobny do tego jaki ma jego Pan. Pies siedział tak przez dwa dni aż zgłodniał, ale to nie był wielki problem ponieważ porzucono go w okolicy gdzie roi się od dobrych ludzi, którzy chętnie mu przynosili jedzenie, ale nie tylko jemu. Podczas pory karmienia zlatywały się też inne psy, a także szopy i koty, wszystkie po to by zjeść za darmo. Po kilku dniach Kuba zrozumiał, że został porzucony i postanowił się przyłączyć do innego bezdomnego psa.

Odcinek #3.

Trochę to trwało zanim znalazł innego towarzysza. Jego nowym towarzyszem jest suka imieniem Klara. Klara wytłumaczyła Kubie jak się tu znalazła. Kuba zrozumiał, że jego też potraktowano tylko jak zabawkę na krótki czas, a teraz siedzi głodny na ulicy. Razem z Klarą postanowili, że odnajdą swoich właścicieli i w swój psi sposób zemszczą się na nich. Czy aby uda im się to?


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl