logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Rodzina Mazurków


Odcinek #1.

Agnieszka była piękną kobieta, ale brak jej było mężczyzny, który by ja kochał. Pewnego razu poszła do swojej pracy czyli do banku tam była kasjerką. Pewien mężczyzna podszedł do niej, przedstawił się (był bardzo bogaty i tak samo jak Agnieszka samotny) i poprosił o założenie konta. Mężczyzna spodobał się Agnieszce i po długiej rozmowie zaprosił ją na kolacje.

Odcinek #2.

Agnieszka poszła z Adamem na kolacje, a potem do jego domu. Po spędzonej razem nocy Agnieszka zaszła w ciąże. Nie wiedziała jak powiedzieć to Adamowi. Po długim namyśle poszła do domu Adama i powiedziała mu o wszystkim. Adam nie wiedział co ma powiedzieć, ale się ucieszył. Parę miesięcy później oświadczył się jej i wzięli ślub.

Odcinek #3.

Parę miesięcy później Agnieszka urodziła bliźnięta, były to dziewczynki. Nazwali je Paulina i Dominika. Cała rodzina była bardzo szczęśliwa i radosna. Pewnego dnia Agnieszka dostała list z Ameryki, nie wiedziała od kogo jest ten list dopiero, gdy go otworzyła dowiedziała się ze ma siostrę bliźniaczkę.

Odcinek #4.

Siostra Agnieszki przyjechała. Okazało się ze Jola bo tak miała na imię, jest ciężko chora. Przyjechała z dziećmi i poprosiła Agnieszkę, aby zajęła się dziećmi - zgodziła się.

Odcinek #5.

Agnieszka wychowywała czwórkę dzieci razem z Adamem. Niestety nie wszystko układało się jak ona by tego chciała. Pewnego razu Adam wyszedł z domu mówiąc, że idzie do pracy, lecz poszedł do pewnej kobiety. Okazało się ze maja romans. Agnieszka parę dni później przyłapała ich razem w dziwnych okolicznościach. Kobieta wybaczyła Adamowi, lecz nie byli już tak szczęśliwym małżeństwem.

Odcinek #6.

Jola zaszła w ciążę. Przy porodzie zmarła. Były to bliźniaczki, więc Agnieszka musiała się nimi zając. Adam i Agnieszka żyli w wielkim nieszczęściu.

Odcinek #7.

Agnieszka zajmowała się 6 dziećmi razem z Adamem. Nie byli ze sobą szczęśliwi. Agnieszka pragnęła nowych emocji, lecz Adam był za stary - miał 48 lat, a Aga tylko 39 lat. W pracy poznała przystojnego mężczyznę. Spodobali się sobie i zaczęli się spotykać. Adam na początku nie kapnął się co jest grane, lecz pewnego razu zobaczył ich razem na mieście całujących się. Zrobił wielką awanturę żonie, ale dla dobra dzieci postanowili nie rozwodzić się.

Odcinek #8.

Parę dni później okazało się, że Agnieszka jest w ciąży ze swoim kochankiem Rafałem. Adam kazał usunąć ciąże, lecz Aga chciała urodzić to dziecko. Najstarsza ich córka Karolina ożeniła się z Michałem starszym od niej o 20 lat i mieli ze sobą dziecko.

Odcinek #9.

Po ślubie Karoliny Aga dostała skurcz brzucha i pojechała do szpitala. 7 miesięcy później Agnieszka urodziła następne bliźniaczki. Karolina w tym samym czasie rozwiodła się z Karolem. Karolina urodziła dziewczynkę - Partycje. Musiała pójść na studia i poprosiła mamę, aby się zaopiekowała Patusiom.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl