logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Sun


Odcinek #1.

Hej! Jestem słońce. Podróżuje po całych Simsach. To mój pamiętnik. Będę tu pisać prawie codziennie... Bo przecież tyle śmiesznych, strasznych, dziwnych rzeczy codziennie widzę i muszę się tym podzielić. Ostatnio miałem strasznie śmieszny przypadek. Simka szła z dzieckiem na spacer. Poszła do banku i poprosiła dziewczynkę, aby popilnowała swojego wózka. Ta jednak... Wzięła wózek i pojechała! Śledziłem dziewczynkę. Pojechała na plac zabaw, kładła się na ulicy i tupała nóżkami. No naprawdę! Podjechał autobus, a ona... weszła tam! Jednak kierowca chyba pomyślał, że coś jest nie tak, bo po chwili zatrzymał się i zaczął z nią rozmawiać, nie dokładnie słyszałem. Wiem, że ma na imię Sylwia i ma 5 latek. Kierowca odwiózł dziewczynkę na policję. Jej mama też tak poszła... Choć może się pomyliłem? Może to nie było śmieszne? Och... Sam nie wiem. W końcu mam już 2006 lat! Ale śmieszyło mnie to gdy ta dziewczynka kładła się na ulicy, ale to było też niebezpieczne! Okej, muszę się przespać-noc nadchodzi. Teraz warte bierze księżyc! Okej, na razie!

Odcinek #2.

Witam! Ale dziś było przeżycie! No mówię Wam - masakra!
No więc! W Dziwnowie od dawna poszukiwana była pewna Ewa, nazywana Kamuflarzową Ewą. Okradała sklepy i nie mogli złapać! Dziś stało się inaczej.
Wstałem o 6. Spokojnie sobie "płynąłem". Zobaczyłem Ewę! Wkradała się do sklepu! No fakt! Szósta rano, to ludzie śpią! Widziałem ją... Ukradła TV i kilka discmenów!
"Czemu nie ma policji?" - Pomyślałem.
Na szczęście ktoś zjawił się! Zadzwonił po policję, a Kamuflarzowa Ewa uciekała! Jeszcze do tego wzięła czyjeś auto! Jechała chyba 160 na godzinę! Policja za nią! Po długiej jeździe, Ewa wpadła w drzewo. Było mi trochę smutno, bo... zmarła... No, niestety... Chociaż już będzie o jednego złodzieja mniej.
Na każdego przychodzi pora.
Spadam! Do jutra, papa.

Odcinek #3.

Hej!
Dziś nic się nie działo. Ale piszę, bo to coś ze mną.
Od kilku dni nie mogę spać i wychodzę w nocy, a potem księżyć się na mnie drze, że ja budze ludzi. Coś ze mną nie tak. To od czasu Kamuflarzowej Ewy. No, co ja poradze! Widziałem jej śmierć i teraz nie mogę spać. Wszyscy są na mnie źli od tego czasu, sam nie wiem na co! Ale cóż widocznie coś robię nieświadomie, a potem nie wiem o co chodzi. Ostatnio jedna gwiazdka powiedziała mi, że chciałem się bić z księżycem. Ale one nas rodzieliły.
A ja o tym nic nie wiedziałem! Oj... Czemu u nas tam na górze, na niebie, nie ma doktorów?
Ale jaja! Właśnie policja złapała pewnego dealera! Ja sobie tu pisze, a tu taka okazja była do zobaczenia, hehe!
Ja kończe. Do kiedyś. Wasze Słoneczko!

Odcinek #4.

Dziś stała się tragedia! Między Miłowem, a Dziwnowem rozpoczęła się wojna. Taka prawdziwa wojna. Ja się boję. Kule lecą i w ogóle. No, ale cóż tak bywa. Na razie widzę same bomby, widać też żołnierzy. Ludzie uciekają do Werony i do innych miast.
A ja dziś zastanawiałem się nad tym czy kiedyś zobaczę wojnę. Przecież jeszcze nigdy w żadnym z Sim City nie było wojny! Ale w końcu jestem SŁOŃCEM!
Ech. Ja lecę! Relacji z wojny będzie znacznie więcej. Hehe. Buziaki!


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl