logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Wielka Rodzina


Odcinek #1.

Rodzina Lasek, czyli Ewa, Adam i ich córka Natalka, wprowadziła się do nowego domku. Już oswoili się z mieszkaniem. Musieli jeszcze zamówić pokojówkę i ogrodnika. Natalka jest już nastolatką, więc poszła szukać pracy. Nie znalazła fajnej pracy. Zrobiła sobie coś do jedzenia. Potem przygotowywała się do szkoły. Jej rodzice zajęli się innymi rzeczami. Bardzo chcieli mieć dzidziusia. Starali się, ale nie wiadomo, co z tego wyjdzie...

Odcinek #2.

Udało się! Ewa jest w ciąży. Za kilka dni urodzi. Musi bardzo uważać. Ciągle myślą co przyjdzie na świat - chłopiec, czy dziewczynka. Rozmyślają też nad imieniem. Natalia poprawiła się w szkole. Wciąż szuka pracy dla siebie. Ma nadzieję, że coś znajdzie, ale nie udaje się jej znaleźć tego co by chciała. Adam ciągle w świetnym nastroju - aż dziewczyny myślą "jak on to robi". Przecież one nie mają ani chwili wolnego czasu. Może pomoże im poprawić nastrój. Niecierpliwe oczekiwania.

Odcinek #3.

Nadeszła ta chwila! Ewa urodziła małą dziewczynkę. Nazwano ją Zosia. Lecz to nie wszystko. Po kilku minutach urodził się chłopczyk, Jarek. Myśleli, że będzie z bliźniakami trudno, ale we trójkę szło im łatwo. Na pewno lepiej niż by było we dwójkę. Po długim dniu poszli odprężyć się na łóżku. Co tam się stało, ja już nie wiem. Zobaczymy jutro. Wszyscy zasnęli!

Odcinek #4.

Już chyba wiadomo co będzie? Następne dziecko! Ewa znów jest w ciąży! To już czwarte dziecko! A Adam i Ewa planują jeszcze jedno. Ojj... Może być jeszcze więcej. Zobaczymy! Wreszcie wieści od Natalii. W końcu znalazła pracę. Została ogrodnikiem. Na razie - może znajdzie jeszcze coś innego. Zosia i Jarek mają urodziny. Podrośli trochę i... raczkują. Rodzice nauczyli ich już chodzić, mówić i korzystać z toalety. Ale dalej śpią w małych łóżeczkach.

Odcinek #5.

Oczekiwania i... JEST!!! Następny członek rodziny! Dziewczynka. Nazwali jš Oliwia. Jest œliczna i tak nie płacze tak jak Jarek. PrzejdŸmy teraz do naszych bliŸniaków. Znowu urodziny. Zosia i Jarek chodzš już do szkoły. Zosia jest prymusem i rodzice chcš jš wysłać do szkoły specjalnej, a nad Jarkiem trzeba trochę popracować. Może się jeszcze poprawi. Natalia znalazła pracę, o której marzyła. Ogrodnik jej się znudził, choć teraz sama sprzšta ogród. Zwolniła się z pracy i znalazła lepszš. Została obibokiem. Zawsze o takiej pracy mogła tylko marzyć. Teraz jest bardzo zadowolona. Już stara się o awans. Teraz kilka słów o rodzicach. Ewa szukała już pracy. Znalazła. Zawsze chciała być lekarzem. Teraz jest pielęgniarkš. Na razie dobrze jej to idzie. Zobaczymy, co będzie dalej. Może dostanie za takie sprawowanie awans. Adam zaczšł pracować nad gwiazdami. Uczy się, gdzie sš poszczególne gwiazdozbiory. Kilka już zna na pamięć. Poduczył się też gotowania i sprzštania. Przecież w domu do piętnastej jest tylko z Oliwiš. Lecz ma dużo czasu wolnego.

Odcinek #6.

Oliwia ma dziś urodziny. Już nauczyła się chodzić. Uczy się korzystać z toalety i mówić. Mówienie jej już ładnie wychodzi. Z toaletą trzeba popracować. Jarek poprawił się w szkole. Dostaje teraz same piątki, ale jeszcze do Zosi nie dorównuje. Zofia dostała się do szkoły specjalnej. Idzie jej tam bardzo dobrze. Mówi, że nauczyciele i koleżanki są dla niej bardzo mili. Zdobyła tam przyjaciółkę. Są jak dwie krople wody i często do siebie przychodzą. Nikt chyba ich nie rozłączy. Tak się złożyło, że Natalia też ma urodziny. Jest już dorosłą osobą. W pracy dostała awans. Jest z tego bardzo zadowolona. To nie wszystko! Dziewczyna zakochała się w pewnym mężczyźnie. Zobaczymy co będzie dalej. Ewa i Adam chcą zaadoptować dziecko. Nie wiedzą jeszcze czy chłopczyka czy dziewczynkę. Chyba chłopczyka, bo na razie dziewczyny mają nad Jarkiem przewagę. Jeszcze muszą zdecydować.

Odcinek #7.

Impreza urodzinowa Oliwii jest świetna. Ta właśnie przemieniła się w duże dziecko. W szkole idzie jej dobrze. Jeszcze lepiej niż Zosi. Też poszła do szkoły specjalnej. Bliźniaki też uczestniczą w imprezie. Oni są już nastolatkami. Jarek poznał fajną dziewczynę. Chyba się zakochał. A Zośka i jej przyjaciółka ciągle chodzą na imprezy jak papużki nierozłączki. Natalia wzięła ślub z tym mężczyzną z pracy co się w nim zakochała. Pasują do siebie. Teraz nasza mężatka nie ma na nazwisko Lasek tylko Sęp. Jej mąż ma na imię Arek. Już planują dziecko. Co z tego będzie? Dowiecie się w następnym odcinku. Wracamy do urodzin. Tak się złożyło, że Ewa i Adam także w nich uczestniczą. Zostali co prawda emerytami, ale… może niedługo zostaną dziadkami. Na pewno są bardzo szczęśliwi. To nie wszystko. Dwa dni przed urodzinami Ewa i Adam zaadoptowali chłopczyka! Jest słodki. Nazywa się Kamil. Jakby tego było mało przed urodzinami Ewa dostała awans na lekarza! Co za dzień!

Odcinek #8.

U Oliwii nic nowego. Bardzo dobrze się uczy, ma dużo przyjaciół... Kto by nie chciał takiego życia? Bynajmniej nic jej nie brakuje. A do tego umie już gotować, sprzątać, malować, grać na pianinie i uczy się logiki. Dobrze jej to idzie. Kamil ma urodziny. Jest już troszkę większy. Umie już nawet chodzić. Uczy się mówić i korzystać z toalety. Te drugie idzie super, ale nad mówieniem dużo jeszcze trzeba popracować. Jarek ciągle chodzi na randki ze swoją dziewczyną. Nazywa się Kasia. Pilnuje też często Kamila. Tata i mama mu pomagają. Oliwia i Zofia także, choć mniej, bo to dziewczyny. Zosia się zakochała - znalazła przystojnego chłopaka. Ma na imię Tomek. Już się z nim umawia na randki. Ale ich miłość jeszcze nie dorównuje do miłości Jarka i Kasi. Ogólnie Zofia dobrze się uczy. Z podręcznej biblioteczki przerobiła już wszystkie książki. Jest bardzo samodzielna. Teraz trochę o naszej młodej parze. Natalia jest w ciąży. Ewa powiedziała, że to są trojaczki, ale nie widać jeszcze jaka płeć. Ruchliwe są "jak nie wiem co".

Odcinek #9.

I znowu urodziny Kamilka. Chodzi już do szkoły. Nie poszedł w Jarka. Jeszcze szybciej od dziewczyn poszedł do szkoły specjalnej. Uczy się świetnie. Został prymusem. Oliwka też ma urodziny. Jest nastolatką. Już ogląda się za chłopakiem, ale nic więcej o tym nie wiem. Uczy się dobrze. Biblioteczkę ma już przerobioną. Dziś mamy też nie tylko urodziny Oliwii i Kamila, ale także Jarka i Zośki. Jakby tego było mało to oboje dziś się żenią, Jarek z Kaśką, a Zosia z Tomkiem. Zofia ma teraz na nazwisko Kulaszewicz. Obie pary pasują do siebie i mają się dobrze. Natalia urodziła, jak przewidziała Ewa, trojaczki. Dwie dziewczynki i jeden chłopiec. Dziewczyny to Ola i Justyna, a chłopak to Wojtek. Aż ta musiała wziąć urlop. Nie ma za dużo czasu. A teraz powiem Wam o złej wiadomości: Ewa i Adam źle się czują. Chyba długo już nie nażyją. Miejmy nadzieję, że wyzdrowieją.

Odcinek #10.

Zacznijmy od naszych trojaczków. Mają dziś urodzinki. Rozwijają się podobnie. Gdy Justyna zaczęła mówić to Ola i Wojtek też. Już nie ma z nimi takich dużych problemów. Natalia swobodnie chodzi do pracy. Pilnuje je babcia Ewa. Kamil też uczestniczy w urodzinach. Jest nastolatkiem. Ma super kolegów. Rozgląda się powoli za pracą. Myślał już nad wyprowadzaczem psów, ogrodnikiem, sprzedawcą i innymi. Najbardziej podoba mu się te pierwsze, ponieważ Kamil uwielbia zwierzęta. Szczególnie malutkie. Oliwka się zakochała - jak "nie wiem co". Ciągle jej nie ma w domu. Umawia się tylko na randki i imprezy. Uczy się dobrze. Dziś urodził się też nowy członek naszej rodzinki, Małgosia, córka Jarka i Kasi. Jest śliczna. Zosia dowiedziała się, że ma urodzić małego chłopczyka. Są bardzo zadowoleni. Teraz pomówmy o naszych chorych domownikach. Adam umarł. Był bardzo chory, choć nie wiem na co. Wszyscy są smutni. Na szczęście została Ewa, też bardzo chora. Dzieciaki ją rozweselają. Przecież ma 5 dzieci, 4 wnuków i jednego wnuczka w brzuchu Zosi. Ach! To naprawdę wielka i szczęśliwa rodzinka.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl