logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

Współlokatorzy


- życie dwóch współlokatorów

Odcinek #1.

Maria i jej przyjaciel Kamil w końcu znaleźli dom dla siebie. Musieli oswoić się z nowymi czterema kątami. Oglądali wszystkie meble. Gdy skończyli usiedli na wygodną kanapę i się uczyli. Kamil zgłodniał. Poszedł coś zjeść i zaspokoić potrzeby. Potem zasnął. Później Maria, dlatego, że było ciemno zrobiła tak samo jak jej przyjaciel.

Odcinek #2.

Oboje wstali prawie równocześnie. Mieli zaspokojone potrzeby, więc położyli się na łóżku. Na początku bujali w obłokach. Chwilkę porozmawiali i się przytulali. W tej chwili w naszej rodzinie zakwitła miłość. Kamil zakochał się w Marii. Próbował się oświadczyć, ale mu się nie udawało. Pomyślał: "Może spróbuję jutro".

Odcinek #3.

Kamil w końcu się odważył: Oświadczył się Marii. Bał się, że Maria da mu kosza. Lecz oświadczył się w dobrej chwili, kiedy Maria była pogodna. Więc się zgodziła. "Jeszcze małżeństwo i będziemy rodziną" - pomyślał Kamil.

Odcinek #4.

Kamil pokazał swój spryt. Od rana sprzątał cały dom. Maria się uczyła. W południe wszystko było posprzątane. Chłopak zrobił obiad: pyszną sałatkę szefa kuchni. Zamówił też pizzę, żywność (bo lodówka była prawie pusta), i kwiaty. Ukrył kwiaty w swoim pokoju. Po południu, gdy już zjedli obiad, Kamil ustawił na stole dwie świece, zaścielił czysty obrus i szybko poleciał do swojego pokoju. Wziął kwiaty. Podarował je Marii. Zjedli pizzę. Ustalili przy tym, że wezmą ślub.
Po chwili byli już rodziną. Poszli spać.

Odcinek #5.

Oboje odprężali się na łóżku. Wspominali ślub i zaręczyny. Przytulali się. Rozmawiali na temat: "Szkoda, że nie mamy dziecka". Przyszła im jednak myśl, na którą się oboje zgadzali, aby spróbowali je mieć. Postarali się i… Maria była w ciąży.

Odcinek #6.

Po kilku dniach urodziły się bliźniaki: chłopczyk, którego nazwali Patryk i dziewczynka o imieniu Natalka. Chociaż nie dużo płakały, bo większość dnia spały, to rodzice nie mieli tak dobrze zaspokojonych potrzeb jak wcześniej. "Uff… Może jutro będzie lepiej?" - mówiła Maria.

Autor: Justyna Lutkiewicz - lat 10
© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl