logo
logo
logo
logologologo
System reklamy Test
 

The Sims Mobile


screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen

The Sims to gra nie przeciętna - to symulacja życia. Dobrze, że twórcy wreszcie pomyśleli o graczach, którzy nie mogą się oderwać od PCtowego hitu i całymi godzinami tkwią przed monitorem. Nastał czas, aby położyć temu kres.

Teraz możesz dosłownie wyprowadzać swoje Simy na spacer. Twoje Simy mogą mieszkać w Twojej kieszeni ;). Pytasz jak to możliwe? Okazuje się, że dla programistów firmy MAXIS nie ma rzeczy niemożliwych.

Simy w naszych komórkach! Nasze telefony stały się narzędziami codziennego użytku, nie sposób jest obyć się bez takiego gadżetu. Zatem nie ma w tym nic dziwnego, że to właśnie komórka ma być domkiem dla naszego Sima. Jak widać, miniaturyzacja, wspaniała rzecz, powoli dotyka naszych Simów.

Niedługo będziemy mogli w naszym telefonie komórkowym zainstalować mobilną wersję naszej ulubionej gry. The Sims Mobile to wersja będzie bardzo funkcjonalna i z całą pewnością zapewni dużo zabawy.

Gdziekolwiek będziesz Ty, tam może być z Tobą twoja wersja kieszonkowa gry Sims 2. Grając w Simsy w wersji kieszonkowej będziesz miał naprawdę spore możliwości. Stwórz Sima. Zdobywając nowe przedmioty, realizuj marzenia Twojego Sima. Planowana jest opcja gry z innymi, czyżby mały multiplayer? Twoja kieszonkowa wersja gry jeżeli zajdzie taka potrzeba będzie współpracować z wersją zainstalowaną na Twoim PC.

Gra na pierwszy rzut oko wygląda rewelacyjnie... Jak będzie w rzeczywistości? Czy nasze wymagania zostaną spełnione? Okaże się już wkrótce.


© Copyright 2005 - 2009 www.sims.fan.pl